На черговий поєдинок першості країни проти львівського ТВД франківські
футзалісти мали б вирушати з думками про реванш. Адже в першому колі
суперник всуху переграв «Ураган» на його полі. Однак кадрові втрати
зробили місію прикарпатців нездійсненною.
Чомусь похід до лікаря у нас завжди викликає негативні емоції. Згадуємо неприємний звук бормашини в кабінеті стоматолога чи незрозумілі апарати та різноманітні болючі процедури. Так вже ми влаштовані, що навіть плановий похід до лікарні викликає неприємні передчуття, адже страх перед болем у всіх однаковий. Якщо дорослий може це зрозуміти і переступити через себе, то дитина перш за все керується словами «не хочу», «не піду» або «боюсь». Тому, щоб похід до лікарні у дитини не асоціювався тільки з чимось поганим, був створений проект «Лікарня для ведмежат», який у вигляді рольової гри допоможе подолати один з найпоширеніших страхів, а саме страх перед «білими халатами».
Вже цієї неділі виборці України робитимуть доленосний вибір для майбутнього своєї держави. На кону не тільки вибір президента, а й напрямку розвитку держави як мінімум на п’ять наступних років. Прихильники кожного кандидата закликають виборців проголосувати за їхнього кандидата. Із закликом до мешканців Прикарпаття прийти 7 лютого на виборчі дільниці та взяти участь у голосуванні звернувся народний депутат України, голова Європейської партії України Микола Катеринчук.
Взимку українці все більше налягають на заморські фрукти, адже наші, рідні, залишились хіба що у консервованому, замороженому чи засушеному вигляді. А різноманіття імпортованих цитрусових на ринках не може залишити байдужим того, хто намагається забезпечувати власний організм вітамінами. Недовіряючи «хімії» у аптеках, споживачі запасаються соковитими апельсинами, мандаринами, ківі, бананами, гранатами, грейпфрутами, манго та іншими заморською садовиною. Фрукти мають чітку сезонність: влітку лідерами ринку є персики і абрикоси, змінюють їх виноград і соковиті баштанові, а ось взимку розквітають цілі плантації мандарин та гранатів. Королями споживання залишаються лимони та апельсини, які є захисниками імуносистеми людини, а також екзотичні банани. Взимку найбільшою небезпекою для продавців є морози, яких так бояться тендітні плоди із «теплих країв», а для споживачів – щоб фрукти були екологічно чистими та без шкідливих добавок. Острах викликає і дивна липка речовина, якою часто вкриті смачні «дітки сонця».
Місто пройшло випробування снігом і морозом. Як повідомив начальник
управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту
населення міськвиконкому Юрій Щочкін, жодних надзвичайних ситуацій у
зв’язку з різким похолоданням та значною кількістю опадів в місті не
виникало. Він також наголосив, що це стало можливим тому, що комунальне
господарство належно підготувалось до зими. «Ситуація в місті
контрольована і керована. Жодних надзвичайних ситуацій не було. Все в
межах норми», — заявив пан Щочкін.
24 січня урочистим гала-концертом закінчився Перший різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях». Тут не було сцени. Колективи заздалегідь розмістились навколо глядачів – справа, зліва, зрозуміло, спереду, перед іконостасом, і ззаду, вгорі – на хорах. Церква Христа Царя монастиря отців Василіян, де впродовж двох тижнів тривав фестиваль, була повна по самі вінця. Хоч концерт мав розпочатись о 16 годині, вже за півгодини годі було знайти вільне місце. Отож, більшість глядачів дивились тригодинний концерт стоячи. Бо вартувало!
Чи існує більший сором на весь світ, аніж глава держави, засуджений за крадіжку та розбій?
У випадку перемоги пана Януковича, військо, міліція та СБУ будуть виконувати його накази. Тобто, коритись волі людини, яку свого часу навіть не взяли до лав Радянської армії, бо тих, хто пройшов тюрми, до Збройних сил не призивали. Щойно лакеї перемили келихи у п’ятизірковому ІнтерКонтиненталі після затяжної гульні «біло-блакитних» з нагоди перемоги їх лідера у першому турі виборів, як Віктор Федорович почав демонструвати сьому світу свої приховані комплекси.
Прочитав в газеті за 21.01.2010 статтю «Треба налагодити процес» і
хотілося б додати ще деякі штрихи, які не відмітив автор статті.
Адміністрація «Івано-Франківськтеплокомуненерго» розіслала споживачам
повідомлення, в яких, посилаючись на статтю 16 Закону України «Про
метрологію та метрологічну діяльність», зобов’язує споживачів –
фізичних осіб повірити лічильники гарячої води, погрожуючи: «У разі
невиконання цих вимог нарахування за підігрів води буде проводитися за
нормами споживання». Якщо уважно подивитися вказаний закон, який діє
станом на цей час, то виявиться, що стаття 16 називається «Державні
служби» і не має жодного відношення до повірки лічильників, питання
повірки регулює стаття 28 «Повірка засобів вимірювальної техніки».
Пункт 3 вказаної статті вказує: «Порядок подання фізичними особами, що
не є суб’єктами підприємницької діяльності, – власниками засобів
вимірювальної техніки (результати вимірювань якими використовуються для
здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і
теплову енергію, газ і воду) на періодичну повірку цих засобів та
оплати за роботи, пов’язані з повіркою, встановлюється Кабінетом
Міністрів України. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому
числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів
вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і
організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо- і
водопостачання».
Виникає декілька питань:
Напередодні 17 січня, першого туру голосування по виборах Президента України, політики любили повторювати, що це саме той єдиний день на 5 чи 10 років, коли влада залежить від людей, тобто від їхнього вибору. Власне тому треба йти на виборчі дільниці і голосувати за кращу владу і, відповідно, ліпше життя. Цим унікальним шансом, який випадає раз на кілька років українці, щоправда, скористалися не повною мірою. До виборчих урн у неділю дійшли тільки понад 24 з половиною мільйони виборців або 66,76% від їх загального числа. Для порівняння: у 2004 році явка виборців, навіть при тому, що голосувати довелося аж тричі, складала від 75 до 80 відсотків. Головною причиною цього, напевно, є розчарування і зневіра, які посіяли в серцях і душах громадян міжусобиці в «помаранчевій» команді та невиправдання нею очікувань Майдану.
Лідер опозиції Віктор Янукович впевнено переміг у першому турі «Вибори президента відбулися. І це є доконаний факт!», — спростовуючи настрої скептиків, що президентські вибори можуть бути зірвані, констатував голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал. Згідно з попередніми результатами ЦВК, які фактично збігаються з даними п’ятьох екзит-полів, на виборах Президента України 17 січня переміг кандидат від опозиції Віктор Янукович. За нього свої голоси віддали понад 35% виборців. Лідер Партії регіонів набрав більше голосів, аніж представники всієї влади разом узяті – Президент, Прем’єр-міністр і Голова Верховної Ради. За Юлію Тимошенко проголосувало понад 25% українців, за Сергія Тігіпка – 13,05%, за Арсенія Яценюка – понад 6%. Замикає п’ятірку чинний Президент Віктор Ющенко, якому висловили довіру понад 5% виборців.