Головна » 2013 » Червень » 27 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
10:03
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Перед антрактом

Цієї неділі фінішує перше коло чемпіонату Івано-Франківщини. «Літній» переможець визначиться у Коломиї, де зійдуться лідери турнірних перегонів – місцеві «Карпати» прийматимуть «Кроно-Карпати» з Брошнева-Осади. Загалом на поточному тижні заплановано два тури.

Червень взагалі виявився найурожайнішим футбольним місяцем. Організатори запланували шість повноцінних турів чемпіонату, а це майже чверть усієї турнірної дистанції! Щоправда, після такого спурту команди отримають місячну відпустку. Старт другого кола запланований на 4 серпня.
З матчів минулої неділі вирізняється матч в Яремче, де місцеві «Карпати» зарано повірили у свою перемогу над «Гал-Вапном-Енергетиком». Поступаючись – 0:2, гості видали ударний 15-хвилинний відрізок, під час якого чотири рази вразили ворота «курортників».
В турі зафіксовано ще одну вольову перемогу. Коломийське «дербі» між «Карпатами» та отинійською «Славією» розпочалося з швидкого голу гостей. Втім, господарі ще до перерви не тільки відігралися, але й вийшли вперед. У підсумку – 3:1 на користь команди з райцентру.
Трохи нижче за течією Прута, у Снятині, здобули чергову перемогу «Кроно-Карпати». Гості порівняно швидко відкрили рахунок. Більше того, з 18-ї хвилини вони отримали чисельну перевагу. Однак дотиснути снятинців зуміли лише під завісу зустрічі, коли граючий тренер команди Василь Качур реалізував 11-метровий удар. То був вже другий пенальті у ворота господарів: за дві хвилини до цього схибив брошнівець Мар’ян Джус.
Сьогодні в 12-му турі зустрічаються: «Газовик» - «Сокіл», «Придністров'я» - ФК «Снятин», «Кроно-Карпати» - «Нафтовик», ФК «Калуш» - «Карпати» Коломия, «Славія» - «Гуцульщина», «Ніка-Тепловик» - «Карпати» Яремче. В неділю гратимуть «Гал-Вапно-Енергетик» - «Ніка-Тепловик», «Карпати» Яремче – «Славія», «Гуцульщина» - ФК «Калуш», «Карпати» Коломия – «Кроно-Карпати», «Нафтовик» - «Придністров'я», ФК «Снятин» - «Газовик».

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 11 тур

"Карпати" Коломия - "Славія" - 3:1 (Нестерук, 18, Кавінський, 34, Р. Гаврилюк, 60 - Стецьків, 7). "Карпати": Кисилиця (Тріщук, 90), Огаль, Кавінський, Срібний, Михайлів (Попадюк, 75), Нестерук (Пислар, 66), Олійник, М. Ткачук (Родевич, 53), Веприк, Р. Гаврилюк, Веретко. "Славія": Хомин, Филипів, Ю. Іванишин, Волошенюк, Бриндзей (Блонський, 70), Сенич, Стецьків, І. Максим'юк, Д. Кучер (Петрук, 46), Галян, Лящовський. Арбітр - Салаш (Калуш). 1 000 глядачів. Юнаки - 6:0.
ФК "Снятин" - "Кроно-Карпати" Брошнів -  0:2 (Цимбалістий, 12, В. Качур, 89-пен.). Нереалізований пенальті: Джус, 87 (К). "Снятин": Федоров, Плехтяк, Гарасим'як, С. Гаврилюк, Скибінський, Кондратко (Шовгенюк, 52), Москалик, Шинкарик, Пержун, Д. Тимчук (Малярчук, 71), Головачук (Лукинюк, 43). "Кроно-Карпати": Атаманчук, Перепічка, З. Волошинович (В. Качур, 74), Ляхович (Плі-щук, 83), Крохмалюк (Барановський, 71), Покачайло, Яворський, Блажко (М. Мельниченко, 90), Кушецький, Курташ (Р. Волошинович, 55), Цимбалістий (Джус, 68). Попередження: Лукинюк, Шинкарик - Скибінський. Вилучення: С. Гаврилюк, 18. Арбітр - Луцький (Ів.-Франківськ). 200 глядачів. Юнаки - 2:1.
"Карпати" Яремче - "Гал-Вапно-Енергетик" - 2:4 (Т. Бойко, 29, І. Ципердюк, 65 - Гуменюк, 70, Н. Драган, 73, Худобяк, 77, 79). "Карпати": Вульчин, Бойченюк, Кащій, Гапончук (Косович, 46), Солоненко,  Т. Бойко (Є. Слободян, 77), Третяк, Овчар, І. Ципердюк (Самойліч, 75), Чопик, Метенька (Комар, 82). "Гал-Вапно-Енергетик": Вислобіцький, Воробець, Басюк (Баранович, 90), Деренюк, Я. Вовчук, Н. Драган (Рудницький, 87), Гуменюк, Ю. Вовчук, Бесага (Кицька, 46), Чернов, Худобяк. Попередження: Бесага, Рудницький. Арбітр - Синишин (Ів.-Франківськ). 300 глядачів. Юнаки - 3:3.
"Гуцульщина" - "Ніка-Тепловик" - 2:4 (Боднарук, 71, Ромаш, 88 - Брікнер, 18, 72, Б. Павлюк, 54, 63). "Ніка-Тепловик": Липецький, М. Слободян, Гаврилишин, Кудляк, Сем'янчук (Федорюк, 70), Рибатчин, Борисевич (Шпирка, 73), Дорош (Безрукий, 63), Конкольняк, Брікнер, Б. Павлюк (Ступницький, 82). Попередження: Подолюк, Савин, Тодорак - Гаврилишин, Борисевич. Арбітр - Семанюк (Ів.-Франківськ). 300 глядачів. Юнаки - 0:2.
"Нафтовик" - ФК "Калуш" - 1:0 (А. Драган, 45+1). Попередження: Ільницький (Н). Арбітр - Колюшко (Ів.-Франківськ). 200 глядачів. Юнаки - 1:0.
"Сокіл" Угринів - "Придністров'я" - 0:8 (Семенчук, 10, Сікач, 14, Фірсов, 43, Уграк, 49, Синишин, 55, 68, Свірідов, 69, Д. Гуменяк, 70). "Придністров'я": Ткаченко, Калитка, Семчій, Нагірний (Колесник, 54), І. Гуменяк, Семенчук (Єжижанський, 48), Свірідов, Сікач (Д. Гуменяк, 51), Уграк Руслан, Синишин, Фірсов (Ядилович, 64). Попередження: Т. Качур (С). Арбітр - Музика (Рогатин). 30 глядачів. Юнаки - 0:4.
«Сокіл» У    11    0    0    11    0-46    0
Бомбардири: Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") - 11, Ромаш ("Гуцульщина") і Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - по 9, Брікнер ("Ніка-Тепловик"), Цимбалістий ("Кроно-Карпати") і Овчар ("Карпати" Я) - по 6 голів.