11:19
ФУТЗАЛ
Треба перемагати!

«Ураган» не може здолати «Локомотив» сім матчів поспіль

Вже цієї неділі в Івано-Франківську може визначитися чемпіон України з футзалу. Це станеться у разі, коли котрийсь з учасників фінальної серії – «Ураган» або ж «Локомотив» виграє обидва матчі на майданчику коледжу фізвиховання. Перша частина серії, що відбулася у Харкові, принесла нічию – 1:1.
Втім, у такий прийнятний для франківців результат протистояння не вірилося аж до останньої, 80-ї хвилин протистояння у першій столиці. Після поразки у стартовій грі (0:5) гостям мало що вдавалося й у другій зустрічі. На 25-й хвилині, щоправда, Петро Шотурма нарешті розмочив ворота господарів, однак на той момент вони вже передували з рахунком 2:0. Невдовзі «залізничники» відновили перевагу у два голи і, здавалося, «Урагану» не уникнути чергової, сьомої поспіль поразки від харків’ян. Але сталося маленьке диво…
За одну хвилину і 18 секунд  Шотурма вдруге вразив ворота слобожанців (з 36-ї хвилини «Ураган» грав з п’ятим польовим гравцем), скоротивши відставання до мінімуму. Господарі одразу взяли тайм-аут. Про що йшлося, невідомо, однак через 26 секунд ігрового часу франківці зрівняли рахунок! Відзначився ще один вихованець клубної школи - Тарас Королишин. Переможця довелося визначати в серії пенальті. Її героєм став голкіпер «Урагану» Роман Колток, парирувавши два поспіль пенальті від братів Клочків.
Аналізуючи перші поєдинки фіналу, фахівці відзначають, що тренери команд обрали абсолютно різні манери гри. Комбінаці-йну гру «ураганівців» гальмувало повільне терафлексове покриття палацу спорту «Локомотив». Відтак вони нічого не могли вдіяти проти оборони господарів. Ті, у свою чергу, віддали перевагу довгим передачам, а до такої гри підопічні Сергія Гупаленка не звикли…
Тож не дивно, що після гри наставник «Урагану» найперше говорив про покриття майданчика, запевниши що в Івано-Франківську буде інша гра. Згідні з таким твердженням і фахівці: на рідному паркеті комбінаційний стиль «драконів» може яскраво засяяти.
Знову мусимо зазначити, що «Ураган» не перемагає «Локомотив» вже більше року – нічия у Харкові стала першою після шести поразок поспіль. Востаннє франківці брали гору над «залізничниками» ще 23 січня 2012 року – 6:3 у рідних стінах. Початок матчів у суботу та неділю о 15.00. Нагадаємо, що серія триватиме до трьох перемог однієї з команд. Якщо знадобиться п’ятий матч, він відбудеться в середу, 12 червня, у Харкові.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. Фінал. «Локомотив» - «Ураган» - 5:0 (Д.Клочко, 5, Білоцерківець, 14, Є.Клочко, 22, Д.Сорокін, 27, Литвиненко, 35) і 3:3 (Білоцерківець, 19, Журба, 25, Кісельов, 33 – Шотурма, 25, 39, Королишин, 40), по пенальті – 2:3. Рахунок серії – 1:1. За 3-тє місце. ЛТК – «Енергія» - 9:0 і 5:7. Рахунок серії – 1:1