Гостей: 2
Головна » 2010 » Листопад » 4 » Знову на дні
09:27
Знову на дні
Поступившись у недільному матчі сусідові по турнірній таблиці – кіровоградській «Зірці», івано-франківське «Прикарпаття» знову опустилося на саме дно турнірної таблиці. Натомість бурштинський «Енергетик» після третьої поспіль перемоги вже 13-й.

Черговою «жертвою» бурштинців стало «Динамо-2», команда, котру важко назвати зручною для «Енергетика». От і гол, пропущений господарями на 1-й хвилині, навівав на сумні думки. Однак підопічні Михайла Савка ще до перерви вийшли вперед і зуміли довести гру до перемоги.
«Прикарпаття» ж продовжило програшну серію матчів на полях суперників. Поразка в Кіровограді тільки у цьому сезоні стала дев’ятою за ліком. На завершення цього серіалу, мабуть, доведеться зачекати до весни.
Днями Івано-Франківський міськвиконком таки досяг домовленості з «Скорзонерою» щодо створення товариства, яке візьметься за розбудову міського стадіону і утримання команд. Новий проект повинен запрацювати з наступного року. Та в будь-якому разі стартова позиція в інвестора буде не з кращих…
До зимової перерви залишилося зіграти ще два тури. В них суперниками нашого дуету будуть команди з верхів турнірної таблиці. «Прикарпаття» завтра прийматиме алчевську «Сталь», а завершить сезон за тиждень в Ужгороді. Окрім того, франківці проведуть перенесену гру з «Динамо-2». Вона відбудеться 10 листопада.
«Енергетик» натомість спершу буде гостем «Буковини», а в заключному турі 2010-го чекає у себе «Олександрію». Будемо відверті, шансів покращити своє становище у наших земляків не так вже й багато.
Першість України. 1 ліга. 18 тур. 30 жовтня – 1 листопада. «Закарпаття» – «Олександрія» – 2:1. «Дністер» – «Буковина» – 2:1. «Титан» – «Арсенал» – 2:1. «Львів» – «Фенікс-Іллічівець» – 6:1. «Зірка» – «Прикарпаття» – 3:2 (Ситнік, 26, 34-п., 70-п. – Онисько, 40, 45+2). «Сталь» – «Чорноморець» – 1:1. «Геліос» – «Нива» – 0:0. «Енергетик» – «Динамо-2» – 2:1 (Гребинський, 36, Срібний, 43 – Коваль, 1). «Кримтеплиця» – «Нафтовик-Укрнафта» – 1:1.