Користувачів: 0
Головна » 2010 » Листопад » 11 » Завершальні матчі року
10:06
Завершальні матчі року
Співавтором унікального досягнення мимоволі стали минулої суботи футболісти бурштинського «Енергетика». Другий тайм виїзного поєдинку бурштинців з чернівецькою «Буковиною» тривав майже годину! Саме в доданий арбітром час господарі вирвали перемогу – 2:1.

Коли збігли визначені правилами 90 хвилин гри, рахунок в матчі «Буковина» – «Енергетик» був 1:0 на користь… гостей. Арбітр додав п’ять хвилин, але насправді команди провели на полі вдвічі більше часу. Його вистачило на два голи господарів (на 2 і 7 хвилинах), а також вилучення «енергетика» Долотка (на третій). Фантастика, від якої у бурштинців залишився гіркий присмак.
«Прикарпаття» в цьому ж турі вдома практично без бою поступилося алчевській «Сталі» – 0:3. Попри високе місце у турнірній таблиці, алчевці також потерпають від фінансових негараздів. Вони навіть погрожували бойкотувати вчорашній кубковий поєдинок з київським «Динамо». Ось так… Прикарпатці вчора також проводили матч з «Динамо-2», який мав відбутися ще на початку вересня.
Цього тижня змагальна програма 2010-го буде вичерпана. Представники Івано-Франківщини в заключних поєдинках будуть протистояти фаворитам – «Енергетик» завтра прийматиме «Олександрію», а «Прикарпаття» в неділю буде гостем «Закарпаття».
Першість України. 1 ліга. 19 тур. 5-6 листопада. «Динамо-2» – «Геліос» – 1:0. «Прикарпаття» – «Сталь» – 0:3 (Налигач, 16, Шевченко, 17, 61). Вил. Плехтяк, 29 (П). «Нива» В – «Нафтовик-Укрнафта» – 2:2. «Буковина» – «Енергетик» – 2:1 (Гунчак, 90+2, Маковійчук, 90+7 – Мостовий, 30). Вил.: Долотко, 90+3 (Е). «Олександрія» – «Дністер» – 2:1. «Чорноморець» – «Закарпаття» – 1:1. «Фенікс-Іллічівець» – «Зірка» – 1:6. «Арсенал» – «Львів» – 1:0. «Титан» – «Кримтеплиця» – 0:0. 10 листопада. Перенесені матчі. «Титан» – «Чорноморець» – 0:1. «Прикарпаття» – «Динамо-2» – 0:3.