28293031

Головна » 2011 » Березень » 24 » «Ураган» втрачає лідерство
10:24
«Ураган» втрачає лідерство
Турнірну таблицю футзального чемпіонату країни знову очолив харківський «Локомотив». Минулої суботи «залізничники» здобули чільну позицію в очному протистоянні з франківським «Ураганом». Як і в матчі першого кола, харків’яни перемогли прикарпатців всуху.

В Івано-Франківську було 0:3, у Харкові – 0:4. Причому всі голи суботнього матчу вмістилися у заключні п’ять хвилин. Пропустивши вперше, «Ураган» перейшов на гру з п’ятим польовим гравцем. Цим й скористався «Локомотив», відправивши у незахищені ворота ще три м’ячі. Останній влетів у сітку вже після фінальної сирени, а передостанній – за сім секунд до неї!
Після харківського поєдинку лідери зрівнялися за кількістю очок. «Ураган» переважає «Локомотив» за кількістю перемог та різницею голів. Однак за чинним регламентом перевагу у згаданій ситуації має той, хто краще провів особисті зустрічі – а це харків’яни. Щільність результатів у чільному квартеті настільки велика, що спрогнозувати остаточний розподіл місць, навіть за умови, коли до фінішу залишаються лічені тури, неможливо. Тим паче, попереду такі матчі, які «Єнакієвець» – «Енергія» чи «Енергія» – «Локомотив».
«Ураган» до завершення першого етапу зіграє лише один раз: 2 квітня франківці зустрінуться у Львові з ТВД. За тиждень вони додадуть до свого активу технічну перемогу над «Шахтарем». На цьому перший етап завершиться.
Матчі плей-офф стартують у другій половині квітня. Схема стандартна: у чвертьфіналі перша команда гратиме з восьмою, друга з сьомою і т. д. Серії триватимуть до трьох перемог однієї з команд. Перевагу власного майданчика матиме сильніший  (за результатами І етапу).
Так що свій наступний офіційний домашній матч підопічні Сергія Гупаленка проведуть ще не скоро. Натомість цієї суботи франківці планують провести спаринг проти першолігового «Меркурія» з Чернівців.
Чемпіонат України. 19 тур. 18-19 березня. ЛТК – «Енергія-Тайм» – 1:1. «Локомотив» – «Ураган» – 4:0 (Журба, 36, Кісельов, 39, 40, Федорченко, 40). «Шахтар» – ПФС – -:+.