2627282930

Головна » 2010 » Квітень » 1 » Проти лому немає прийому
09:05
Проти лому немає прийому
Івано-франківський «Ураган» дуже мріяв зробити те, що не вдається нікому в Україні вже 15-й місяць поспіль, а саме взяти гору над львівським «Таймом». Підтримати господарів у цій, як виявилося, безнадійній справі прийшла сила-силенна вболівальників. Але…

Проти лому справді немає прийому. Навіть така оказія, як два голи від суперника, отримані один за одним, не вибила чинного чемпіона з колії. Вже з 16-ї хвилини львів’яни почали розігрувати п’ятого польового гравця. Виправити ситуацію до перерви їм не вдалося. Зате у другій половині зустрічі «Тайм» методично з інтервалом у чотири хвилини тричі взяв володіння «Урагану». «Контрольний постріл» прозвучав під завісу зустрічі, коли ворота господарів вже були порожніми. «Тайм» нікому не поступається у 37-ми матчах поспіль…
Перший етап чемпіонату «Ураган» завершив на четвертій позиції, а отже фінальний раунд йому доведеться розпочинати з двох виїзних поєдинків. І якщо з першим усе зрозуміло – 2 квітня франківці зіграють на майданчику львівської «Енергії», то куди їхати 11-го числа (знову у Львів, до ТВД, чи в Єнакієве) наразі залишається загадкою.
В регламенті змагань організатори допустили двояке трактування правил розподілу місць за рівної кількості очок. І нині «Єнакієвець» намагається відсудити своє право на місце у фінальній шістці (у цьому випадку зайвим буде саме ТВД). Чи вдасться?
Чемпіонат України. 10 тур. 23 березня. «Ураган» – «Тайм» – 2:4 (Шотурма, 13, Кулик, 14 – Кондратюк, 24, 32, Павленко, 28, 38). «Енергія» – «Моноліт» – 8:2. «Шахтар» – «Контингент» – 5:0. «Кардинал» – «Севастополь» – 5:2. «Локомотив» – ТВД – 5:0. ЛТК – «Єнакієвець» – 0:4.