2627282930

Головна » 2010 » Квітень » 8 » Нестримна «Говерла»
09:08
Нестримна «Говерла»
Після драматичної перемоги над БК «Київ» іванофранківці каменя на камені не залишили й від свого наступного суперника – дніпропетровського «Дніпра».

Перевага господарів часом сягала майже 40 очок. Найбільш феєричним для «Говерли» став другий період поєдинку – підопічні Євгена Мурзіна виграли з рахунком 34:7! Після великої перерви наставник франківців почав випускати молодь і суперник скоротив своє відставання до біль-менш пристойної різниці в очках.
«Говерла» міцно тримається восьмої сходинки. Сьогодні на її прозиції зазіхає тільки МБК «Миколаїв», який завершить перший етап виїзними поєдинками з «Пульсаром» і БК «Київ». Натомість франківці й далі гратимуть у рідних стінах: 10 квітня вони прийматимуть БК «Одесу» (поч. о 14.00), 13-го – южненський «Хімік» (19.00).
Чемпіонат України. Суперліга. 2-3 квітня. «Говерла» – «Дніпро» – 89:66 (Г: Спаркс – 19 очок + 10 передач; Фрейзер – 18 очок + 13 підбирань; Д: Фейсон – 16). «Азовмаш» – «Одеса» – 79:74. «Київ» – «Пульсар» – 73:55. «Будівельник» – «Грифони» – 95:55. «Миколаїв» – «Кривбасбаскет» – 63:62. «Хімік» – «Ферро-ЗНТУ» – 89:92.