Головна » 2012 » Травень » 17 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
10:47
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Знав би, де впадеш…

Сім турів зі старту чемпіонату утримували свої ворота «сухими» яремчанські «Карпати». Минулої неділі серіал «курортників» на 642-й хвилині ігрового часу обірвали футболісти «Галичини-Вапна». Відзначимо, що в 2008 році яремчанці утримували свої ворота на замку ще довше, 12 матчів зі старту турніру. Та серія обірвалася лише на 1093-й хвилині!

«Карпати» Я – «Галичина-Вапно» – 2:2 (Маковійчук, 9, Конкольняк, 72 – Конкольняк, 12-авт., Я.Вовчук, 25). Попереджені: Канюк – Царук, Деренюк, Семчій, Ю.Вовчук. Вилучений Срібний, 83 (К, 2 ж. к.) Арбітр Куш. 100 глядачів. «Карпати»: Плетеницький, Канюк, Срібний, Гаврилишин, Конкольняк, Веретко, Олійник, Веприк, Луцик (Свірідов, 62), Маковійчук, Р.Ципердюк (Т.Овчар, 70). «Галичина-Вапно»: Вандзіляк, Щепанський, Деренюк, Малендевич (Свиридов, 19, Вікуловський, 90+4), Басюк, Воробець, Царук, Ю.Вовчук, Я.Вовчук, Гуменюк (Семчій, 61), Цимбалістий (Пендерський, 90+1). Юнаки – 2:3.
Після того, як яремчанці на полі рідного стадіону вклали на лопатки «Кроно-Карпати» (4:0), «Гуцульщину» (2:0) і «Газовик» (3:0), мало хто сподівався, що вони спіткнуться на галичанах. «Карпати» швидко відкрили рахунок, однак далі гра пішла не за їхнім сценарієм. Гості швидко відігралися, а в середині першого тайму вони взагалі вирвалися вперед. Яремчанцям знадобилося майже 50 хвилин, щоб вирівняти становище. На більше вони не спромоглися…
«Карпати» К – «Тепловик» – 2:0 (Пислар, 10, Михайлів, 70). Арбітр Семанюк. 800 глядачів. «Карпати»: Раковіца, Огаль, Климус, Р.Гаврилюк, Кавінський, Михайлів (Червінський, 71), Скибінський М.Ткачук (Лящовський, 77), Щеглюк (Бужак, 85), Пислар, О.Ткачук (Столярчук, 83). «Тепловик»: Генсьор, Дорош, Плехтяк (Насадик, 57), С.Українець, Б.Ольшанецький, Кудляк, Тарас (Бойченюк, 30), Слободян, Гундяк (Калитка, 78), Вонс (Дзюбінський, 59), Нестерук. Юнаки – 1:2.
Головною новиною, яку в останні дні активно обговорюють коломийські вболівальники, є відставка президента клубу Дмитра Лащука. Нині цю посаду обійняв міський голова Володимир Слюзар. На діях команди згадані події жодним чином не позначилися – підопічні Юрія Дубровного впродовж кількох днів з однаковим рахунком 2:0 обіграли ФК «Тернопіль» і франківський «Тепловик».
«Битків» – «Кроно-Карпати» – 1:4 (І.Максим’юк, 30 – Кушецький, 16, Р.Волошинович, 37, 45, 90). Арбітр Крашенінніков. 200 глядачів. «Кроно-Карпати»: Атаманчук, Перепічка, З.Волошинович, Попів (Мельниченко, 74), Адамюк (Баранович, 90), Покачайло, Белей (Пихней, 60), Курташ (Р.Івахнюк, 90), Кушецький, Христонько (Джус, 60), Р.Волошинович. Юнаки – 1:4.
«Кроно-Карпати» – одна з найрезультативніших команд чемпіонату. Проте шукати брошнівчан серед кращих голеадорів марно, адже голи між гравцями розподіляються практично порівну. Ігор Кушецький, який відкрив рахунок у поєдинку з «Битковом», вже десятий бомбардир команди в чемпіонаті! Кращим серед них відтепер є Ростислав Волошинович (4 голи).
«Сокіл» – «Придністров’я» – 0:3 (Вікарюк, 32, Б.Павлюк, 69, 83). Попереджені: Білогубка, Яремко, Моголівський – І.Гуменяк. Арбітр Перепічка. 50 глядачів. Юнаки – 0:1.
Здобувши четверту перемогу поспіль, тлумачани впритул наблизилися до трійки лідерів.
«Снятин» – «Калуш» – 1:1 (Д.Тимчук, 90+2 – Стовбан, 23). Попереджений Каралаш (С). Арбітр Дмитрук. 150 глядачів. Юнаки – 1:2.
В середині першого тайму калушанин Любомир Стовбан реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером снятинців Денисом Федоровим. Однак втримати переможний рахунок гостям не вдалося – господарі зуміли відігратися у компенсований час.
«Пробій» – «Газовик» – 0:1 (Р.Мотуз, 56). Попереджені: Жижняк – Р.Мотуз. Арбітр Нізола. 300 глядачів. Юнаки – 1:2. «Нафтовик» – «Гуцульщина» – 0:0. Попереджені: Гайнюк, В. Олійник – Чорней, Рибак. Арбітр Синишин. 150 глядачів. Юнаки – 1:3. «Яспіль» – «Прут» – 2:1 (А.Яремчук, 19-п., Нногхарам, 45+1 – Гаврон, 68). Попереджені: А.Яремчук, Келець – Цурак, Баранович. Вилучений Цурак, 18 (П). Арбітр Лаврів. 200 глядачів. Юнаки – 0:2.
„Сокіл”      8    0     0     8     1-27    0
Бомбардири: Олійник («Карпати» Я) і Павлюк («Придністров’я») – по 9, і Стовбан («Калуш») – 8, Микуляк («Газовик») – 7 голів.
З-поміж матчів 9-го туру, який відбудеться цієї неділі, вирізняються протистояння «Калуш» – «Карпати» Я і «Придністров’я» – «Карпати» К. В інших матчах зустрічаються: «Галичина-Вапно» – «Пробій», «Газовик» – «Нафтовик», «Гуцульщина» – «Битків», «Кроно-Карпати» – «Сокіл», «Тепловик» – «Яспіль», «Прут» – «Снятин».
Наступного тижня (24 травня) відбудуться матчі 1/8 фіналу розіграшу кубка Івано-Франківщини. Жеребкування пар – сьогодні.