28293031

Головна » 2011 » Березень » 17 » Харківська битва «Урагану»
10:32
Харківська битва «Урагану»
Останні матчі чемпіонату франківський «Ураган» проводить напрочуд результативно. У гостьовому поєдинку з «Єнакієвцем» та в домашній грі з «Монолітом» суперникам дісталося по сім голів. Правда, в Єнакієвому цього вистачило лише для нічиєї.

Той матч взагалі претендує на статус найбільш інтригуючого в чемпіонаті. Франківці постійно наздоганяли суперника, який вів перед у три голи. Вирівняти становище вдалося на останній хвилині. «Ураган» на цьому не зупинився і навіть спробував вирвати перемогу, та забракло часу. Цікаво, що для обох команд надрезультативна нічия стала першою в сезоні.
Цієї суботи ураганівці будуть гостями харківського «Локомотива», котрий донедавно очолював турнірну таблицю. «Залізничники» можуть повернути лідерство, якщо обіграють прикарпатців. Наших земляків, натомість, може влаштувати й нічия. Нагадаємо, що в матчі першого кола «Ураган» поступився «Локомотиву» з рахунком 0:3.
Чемпіонат України. 17 тур. 4 березня. «Єнакієвець» – «Ураган» – 7:7 (Хурсов, 12, 13, Нестерук, 17, 18, 37, Замятін, 28, Сільченко, 35 – Кіндратів, 17, 36, Ренатіньо, 20, 27, 38, 40, Чепорнюк, 33). ЛТК – ТВД – 3:3. «Шахтар» – «Кардинал-Рівне» – -:+. «Моноліт» – ПФС – 5:3. 18 тур. Матч 19 туру. 6 березня. «Єнакієвець» – ТВД – 3:2. 18 тур.  13 березня. «Ураган» – «Моноліт» – 7:2 (Валенко, 11, Сержао, 22, 26, Біро Жаде, 31, Цвєлих, 34, 35, Сімка, 37 – Сколотій, 9, Кулик, 36). «Кардинал-Рівне» – ЛТК – 6:1. «Локомотив» – «Єнакієвець» – 2:1. «Енергія-Тайм» – «Шахтар» – +:-.
ПФС     15    1     1     13     29-0     4
До завершення першого етапу змагань «Ураган» зіграє ще один матч, 2 квітня у Львові з ТВД.
Переглядів: 945 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0