Прикарпатські мільйонери В Івано-Франківській області, за попередніми результатами, 24 особи задекларували понад 1 млн. грн. доходів за 2011 рік. За результатами декларування, понад 7 тис. громадян повинні сплатити 8 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб до місцевого бюджету, 6 тис. – претендують на відшкодування з місцевого бюджету податкової знижки на 5,2 млн. грн. У цьогорічній кампанії з декларування доходів взяли участь понад 13 тис. жителів області, які задекларували загалом понад 500 млн. грн. доходів. У 2011 році, за результатами кампанії з декларування доходів за 2010 рік, в Івано-Франківській області було 16 мільйонерів.
Форвардні контракти «Івано-Франківська область перша в Україні отримала в повному обсязі кошти з державного бюджету за укладеними форвардними контрактами на закупівлю Аграрним фондом продовольчого зерна від сільськогосподарських підприємств», – повідомив заступник голови ОДА Василь Брус. За його словами, станом на 15 травня укладено 17 контрактів з 14 агроформуваннями на закупівлю 11,5 тисячі тонн майбутнього врожаю зерна. Аграрний фонд «повністю оплатив» перший транш – 50% від загальної суми укладених контрактів – 10,7 млн. грн. Всі 14 господарств отримали кошти, що дозволить їм вчасно завершити весняно-польові роботи та підготуватися до жнив. Вл. інф.
Підготовка до Євро-2012 обійшлася Україні у $5 мільярдів У 2008-2011 роках на підготовку до Євро-2012 було виділено 417 млрд. грн. державних коштів. Зокрема, з цих коштів на будівництво та реконструкцію стадіонів було виділено 7,1 млрд. грн., на розвиток аеропортів – 10,5 млрд. грн., на ремонт і будівництво доріг загального користування – 18,2 млрд. грн. Про це йдеться у відповіді Нацагентства з підготовки до Євро-2012 на запит Української правди.
Росія готова поділити українську ГТС з Європою Росія змінила свою позицію з питання створення консорціуму для управління українською газотранспортною системою (ГТС). Газпром більше не проти залучення до участі в ньому європейських компаній. Правда, піти на це російська сторона готова лише за умови, що ГТС передадуть у власність консорціуму. Істотними є і розбіжності сторін у питанні оцінки ГТС. Перший заступник голови комітету російської Держдуми з економічної політики Валерій Язєв заявив, що створювати потрібно консорціум, який буде не просто управляти, а володіти українською ГТС. «Нас цілком влаштує, якщо третім учасником консорціуму стане європейська компанія. Ми зможемо знайти спільну мову з третім учасником консорціуму, якщо він буде керуватися економічними інтересами, а не спробує політично насолити Росії», – зазначив Валерій Язєв. Нагадаємо, створення газотранспортного консорціуму є однією з можливих умов зниження ціни на газ, якого Україна два роки добивається від Газпрому. Газпром раніше наполягав на створенні двостороннього газотранспортного консорціуму. За матеріалами інтернет-сайтів
|