Головна » 2011 » Січень » 27 » «Фіналу чотирьох» не буде!
11:39
«Фіналу чотирьох» не буде!
«Шахтар» припиняє виступи в чемпіонаті і кубку

На міні-футбольних теренах України черговий скандал. Вслід за львівським «Таймом» припинив виступи в турнірах АМФУ титулований донецький «Шахтар», який цими вихідними мав стати учасником вирішального етапу розіграшу кубка країни.

Кажучи відверто, демарш «Шахтаря» є незрозумілим. На відміну від «таймівців» гірників не переслідували фінансові проблеми. Тож команда, котра нещодавно завдала першої поразки лідеру чемпіонату – харківському «Локомотиву», цілком могла продовжувати виступи. Власник клубу Євген Геллер заявив, що на рішення припинити фінансування «Шахтаря» вплинула бездіяльність АМФУ, яка обіцяла вивести футзал на лідируючі позиції в країні, але так нічого і не зробила.
Донеччани грюкнули дверима напередодні кубкового «фіналу чотирьох» у Запоріжжі, додавши події зайвої резонансності. Відтак «фіналу чотирьох» вже не буде. Буде «фінал трьох». В суботу о 14 год. зустрінуться «Ураган» і «Енергія-Тайм». Півфінальний поєдинок між «Кардиналом» і «Шахтарем» не відбудеться. Відтак рівненці проходять без гри вже другий етап поспіль (у чвертьфіналі відмовився  «Тайм»).
Головний матч за Кубок України запланований на 15-ту год. неділі. Зустрічі «Урагану» можна буде дивитися у прямій трансляції на клубному сайті, а безпосередньо у Запоріжжі команду підтримуватимуть понад два десятки її прихильників.
До вирішальних баталій «Ураган» готувався у тренувальному режимі. Домовитися про спаринги не вдалося. Востаннє наша команда виходила на майданчик ще 11 січня, обігравши у матчі чемпіонату ту ж таки «Енергію-Тайм» (1:0). Натомість львівські «енергетики» днями провели два контрольні матчі з земляками із ТВД – 2:2 і 6:5.
Нагадаємо, що п’ятеро ураганівців брали участь у матчах збірних команд. Українці Ципун, Чепорнюк і Шотурма їздили до Польщі, де двічі взяли гору над господарями – 4:1 і 4:2 (один з голів на рахунку Шотурми). Бразильці Сержао та Біро Жаде в складі збірної Азербайджану у Мінську обмінялися перемогами з білорусами – 5:1 і 4:6. «Наші» відзначилися голами в обидвох зустрічах.
На початку лютого усі ураганівські збірники зустрінуться в Баку. 5-8 лютого там пройде турнір за участю Азербайджану, України, Латвії та Узбекистану.
Матчі чемпіонату країни поновляться 12 лютого («Ураган» прийматиме ПФС), після чого на учасників чекають ще одні тритижневі вакації. В цей час збірна України у Харкові проведе кваліфікаційні матчі чемпіонату Європи-2012.
Повертаючись до теми чемпіонату, зауважимо, що АМФУ нарешті виключила з турнірної таблиці львівський «Тайм». Відтак «Ураган» став лідером змагань.
* * *
Футзал. Першість України. 2 ліга. 7 тур. 22-23 січня. "Ураган-2-КФВ" – МФК "Городенка" – 2:4. ДЮСШ-4 Рівне – "Верест-Інапік" Дунаївці – 3:2. "МарСпирт" Чортків – "Спортлідер+"– Хмельницький – 6:7.
"Верест”     5     0     0     5     11-32     0
Завершилося перше коло змагань. Цієї неділі стартує розіграш Кубка Галичини, в якому також візьмуть участь коломияни.

На шляху до півфіналу

Подаємо результати фіналістів Кубка України на попередніх етапах:
«Ураган». 1/16 – «Буран-Негабарит» Ковель – 6:2; 1/8 – ЛТК – 5:5 і 8:3; 1/4 – АРПІ Донецьк – 8:0 і 7:3.
«Енергія-Тайм». 1/16 – «Поділля-УМВС» Хмельницький – 5:2; 1/8 – «Катран» Запоріжжя – 8:4 і 2:0; 1/4 – «Локомотив» Х – 4:3 і 2:3.
«Кардинал». 1/16 – АК «Лемберг» Львів – 6:3; 1/8 – «Імпульс» Шостка – 4:3 і 5:4; 1/4 – «Тайм» – +:- (відмова).
«Шахтар». 1/16 – «Планета-НУХТ» Київ – 4:1; 1/8 – ТВД – 2:1 і 3:3; 1/4 – «Атлант» Харків – 3:2 і 4:0.
Переглядів: 931 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0