09:59
CПОРТ

Незбагненний «Ураган»
Франківці знову поступилися, ведучи у рахунку

Останнім часом «Ураган» здобув титул команди одного тайму. Регулярно виграючи першу половину зустрічі з перевагою в два-три голи, причому – «всуху», підопічні Сергія Гупаленка примудрилися в останніх турах взяти всього одне очко з дванадцяти можливих!?

Минулої неділі франківці за вже звичним сценарієм програли у рідних стінах «Єнакієвцю». Запасу у два голи знову забракло. Достроковий переможець «регулярки» переламав хід поєдинку в середині другого тайму. Господарі цього разу навіть не намагалися відігратися.
Завершальні акорди поєдинку взагалі пройшли доволі незвично. Очевидно, вважаючи справу зробленою, обидві команди почали колекціонувати зумисні фоли. Відтак «Ураган» наступну гру чемпіонату проти того ж «Єнакієвця» проведе без чотирьох гравців «основи», які відбуватимуть дискваліфікацію (Морено, Валєнко, Шотурма, Кордоба).
Вважаю друге місце ми вже втратили, - підсумував зустріч наставник «Урагану». Друга позиція, нагадаємо, дає перевагу власного майданчика у стартовому раунді плей-офф. Як очікується, суперником «драконів» буде харківський «Локомотив». Зазначимо, що франківців лякає не сам факт можливого проведення «зайвого» матчу у гостях, а специфічне покриття харківського Палацу спорту. Воно не дозволяє грати у швидкий футбол. Через це матчі у Першій столиці вирізняються мінімальною результативністю.
Наразі «Ураган» залишається на другій позиції, але у «залізничників» є гра у запасі. В заключних зустрічах їх суперниками будуть «Єнакієвець», «Спортлідер+» і ЛТК. Франківці, окрім «Єнакієвця», зустрінуться також з «Спортлідером». «Енергії» залишилося зіграти з рівненським «Кардиналом».
Власне, заключним матчам регулярного чемпіонату передуватиме «Фінал восьми» розіграшу Кубка України. Турнір, в якому «Ураган» ще жодного разу не перемагав. Вирішальні матчі 25-27 квітня прийматимуть Черкаси. В чвертьфіналі, нагадаємо, жереб звів «Ураган» з «Енергією».
Чемпіонат України. Екстраліга. 19 тур. 3 квітня. «Спортлідер+» - «Кардинал-Рівне» - 5:5. ЛТК – «Енергія» - 1:2. «Єнакієвець» - «Локомотив» - 1:0. 20 тур. 6-7 квітня. «Ураган» - «Єнакієвець» - 3:4 (Морено, 11, Королишин, 18, Кордоба, 21 – Зам’ятін, 21, Ромаріо, 29, Разуванов, 31, Скорий, 38). «Кардинал-Рівне» - ЛТК - 4:2. «Локомотив» - «Спортлідер+» - 3:2. 26 тур. 8 квітня. «Енергія» - ЛТК – 2:2. Решта матчів туру відбудеться в суботу. «Ураган» в них участі не братиме. Наступну гру наша команда проведе 17 квітня на майданчику «Єнакієвця».
"Спортлідер+"    21    2    3    16    44-86    9
«Ураган-2» тим часом провів третій матч півфінального етапу першолігової першості, поступившись в Одесі місцевому ФК (2:5). Наразі в активі франківців немає жодного очка.