Головна » 2011 » Травень » 5 » Важкий чвертьфінал
12:32
Важкий чвертьфінал
«Ураган» і «Говерла» – в четвірці кращих клубів країни!

Франківські «Ураган» та «Говерла» підтвердили статус фаворитів у стартовому раунді серій плей-офф і з інтервалом в один тиждень пробилися до півфінального етапу своїх чемпіонатів. Правда, обом довелося провести максимальну кількість матчів – по п’ять.

«Ураган» несподівано довго «прововтузився» з львівським ТВД. Після «нічиєї» у Львові підопічні Сергія Гупаленка примудрилися поступитися опонентові в стартовій домашній грі (в серії пенальті). Відтак права на помилку вони вже не мали. Два наступні поєдинки господарі виграли доволі впевнено.
Інші клуби, котрі потрапили до півфіналів, вклалися у чотири поєдинки. Можливо, зайвий матч дався б взнаки за умов щільного календаря. Однак між чвертьфіналом і півфіналом в чемпіонаті країни з футзалу настала тритижнева перерва!? Збірна з двома ураганівцями у складі (Ципуном і Чепорнюком, Шотурму в останній момент залишили вдома) їздила на два товариські матчі в Бразилію, де поступилася «чарівникам м’яча» – 0:3 і 2:7 відповідно.
Їх партнери тим часом готуються до півфінального протистояння з «Єнакієвцем». Причому для тренувань обрано спортзал технічного університету, який за своїми параметрами відповідає єнакієвському. В поточному чемпіонаті країни суперники провели два результативні поєдинки – 7:1 на користь «Урагана» в Івано-Франківську і 7:7 в Єнакієвому.
Натомість «Говерла», яка лише в неділю завершила свою дуель з «Миколаєвом» (суперники почергово перемагали у рідних стінах), вже вчора провела перший півфінал на майданчику БК «Донецьк». Донеччани, нагадаємо, є переможцями регулярного чемпіонату. Цього сезону суперники зустрічалися шість разів. В чемпіонаті зафіксовано нічию – по дві перемоги кожної з команд. А от у кубку суперліги «Говерла» двічі поступилася донеччанам.
У стартовому раунді плей-офф «Донецьк» прогнозовано швидко здолав криворіжців. Тож у команди виникла пауза у виступах. Залишається лише гадати, як вона вплине на настрій підопічних Саші Обрадовіча, які сповнені бажання потрапити у фінал. Чим відповість «Говерла»?

«Ураган» – ТВД – 3:2

14 квітня         ТВД – «Ураган» – 5:4
15 квітня        ТВД – «Ураган» – 3:4
21 квітня         «Ураган» – ТВД – 2:2, по пен. – 3:5
22 квітня         «Ураган» – ТВД – 5:1
23 квітня         «Ураган» – ТВД – 5:2
Інші серії: «Енергія-Тайм» – ПФС – 3:1 (4:4, по пен. – 2:3; 3:1; 5:1 і 5:1), «Локомотив» – «Моноліт» – 3:1 (1:1, по пен. – 3:2; 1:1, по пен. – 12:13, 3:1 і 3:1), «Єнакієвець» – «Кардинал» – 3:1 (3:2; 4:6; 9:1; 7:1).
Півфінали: «Локомотив» – «Енергія-Тайм», «Єнакієвець» – «Ураган» (13-14 і 20-22 травня).

«Говерла» – «Миколаїв» – 3:2
21 квітня         «Говерла» – «Миколаїв» – 82:79 (ОТ)
23 квітня         «Говерла» – «Миколаїв» – 76:64
26 квітня         «Миколаїв» – «Говерла» – 79:71
28 квітня         «Миколаїв» – «Говерла» – 89:73
1 травня         «Говерла» – «Миколаїв» – 72:50
Інші серії: «Донецьк» – «Кривбасбаскет» – 3:0 (108:68; 84:76; 108:50), «Будівельник» – «Дніпро» – 3:1 (71:76; 83:78; 80:49; 86:71), «Азовмаш» – «Ферро-ЗНТУ» – 2:3 (74:78; 83:75; 69:85; 86:76; 61:72).
Півфінали: «Донецьк» – «Говерла» (4, 6, 9, 11 і 14 травня), «Будівельник» – «Ферро-ЗНТУ» (5, 7, 10, 12 і 14 травня).

Переглядів: 720 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0