28

Головна » 2011 » Лютий » 10 » У тіні інтересів збірної
09:51
У тіні інтересів збірної
Наступного тижня відбудеться єдиний у цьому місяці тур чемпіонату України з футзалу. Лідери прийматимуть аутсайдерів. Зокрема, до Івано-Франківська завітає севастопольский ПФС.

Спершу ігри чемпіонату були заплановані на 5 лютого. Однак у національної збірної, що веде підготовку до кваліфікаційного раунду Євро-2012, змінилися плани. Цими днями вона перебувала в Баку, де проходив турнір за участю чотирьох збірних. Українці фінішували другими, поступившись у вирішальній грі господарям, азербайджанцям – 0:3. До цього «жовто-сині» здолали Латвію – 5:1 та Узбекистан – 1:0.
«Ураган» делегував на береги Каспію чотирьох своїх гравців: Чепорнюка і Шотурму – у збірну України, Біро Жаде і Сержао – в збірну Азербайджану. Усі зіграли по три матчі. Українці своїх автографів на воротах не залишили, а от натуралізовані бразильці відзначилися на двох п’ятьма голами, два з яких (від кожного) дісталися українцям. Відзначимо, що не поїхав у Баку голкіпер франківців Ципун, який був у попередньому списку делегації.
Нагадаємо, що матчі єврокваліфікації (24-27 лютого) українці проведуть у рідних стінах, в Харкові. Суперниками «жовто-синіх» будуть збірні Угорщини, Бельгії і Туреччини. До фінальної частини потраплять переможці шести груп і п’ять кращих команд, що посядуть другі місця.
Що ж до внутрішньої першості, то після анулювання матчів за участю «Тайму» і несподіваної нічиєї «Локомотива» у Севастополі (0:0 в перенесеному матчі 1-го туру) у ній встановилося тривладдя. На п’яти лідерам наступає «Енергія-Тайм». Решта учасників помітно відстали. Втім, після розформування вже згадуваного «Тайму» та «Шахтаря» і переходу їхніх гравців в інші клуби співвідношення сил може дещо змінитися.
Матч «Ураган» – ПФС відбудеться 15 січня о 16.00.
ЛТК    12     1       0     11     18-41     3
2 ліга. 8 тур. 5-6 лютого. ДЮСШ-4 Рівне – ФК "Товтри" Козлів – 2:2. "Ураган-2-КФВ" – "Верест-Інапік" Дунаївці – 7:3. "Марспирт" Чортків – МФК "Городенка" – 9:8.
"Верест”     7    0     0     7     16-42     0
В неділю «Ураган-2» прийматиме лідера змагань – ФК «Товтри» (Тернопільщина). «Городенка» напередодні вирушить у гості до «Спортлідера».
Кубок 2 ліги. Чвертьфінали. 28 і 31 січня. «Прикарпаття» Коломия – МФК «Городенка» – 3:3 і 3:3, по пен. – 4:5. «Ураган-2» у розіграші не стартував.
Переглядів: 853 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0