28

Головна » 2011 » Лютий » 24 » Трилер у Галичі
09:50
Трилер у Галичі
Цієї неділі в чемпіонаті Івано-Франківщини зіграно певно найцікавіший матч сезону. Неймовірний за своїм сюжетом трилер видали галицький «Володар» і долинське УМГ «Прикарпат-трансгаз».

Перемогу святкували господарі – 3:2. Найзапеклішою виявився четвертий сет. Галичани, поступаючись у рахунку – 20:24, все ж зуміли перевести гру в «овертайм», де й святкували загальну перемогу (25:27, 25:18, 23:25, 28:26, 15:9). До останнього патрону билися й команди Коломиї та Прибилова. Тут перемогли гості.
Обласний чемпіонат тим часом «схуд» на одну команду. ВК «Долина» так і не знайшов коштів, щоб завершити турнір. Результати вже зіграних командою матчів анульовано.
Чемпіонат Івано-Франківщини. Вища ліга. 7 тур. 19-20 лютого. «Сокіл-Будмаш» – «Західшина» – 0:3 (юнаки – 1:3). «Володар» – УМГ «Прикарпаттрансгаз» – 3:2 (3:0). «Прикарпаття» Коломийський р-н – СК «Прибилів» – 2:3 (3:1). «Західрембуд» і «Буффало» – вільні від ігор.
ВК „Долина”     знята
Наступний тур чемпіонату відбудеться 5-6 березня. Цієї ж неділі фінішує перший етап змагань у 1 лізі.
6 березня стартує чемпіонат області серед жінок, до участі в якому зголосилися 7 колективів: три – з Франківська (ДЮСШ-2, КФВ, коледж технологій та бізнесу), а також Снятин, Косів, Галич та Богородчани.
Переглядів: 1014 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0