Головна » 2014 » Березень » 27 » СПОРТ
10:34
СПОРТ

Візит бомбардира
Поєдинки «Урагану» з географічними сусідами – львівською «Енергією» і «Кардиналом-Рівне», що відбулися з інтервалом у чотири дні, додали до турнірного багажу франківців усього один бал. Занадто мало, щоб розраховувати на перевагу власного майданчика на старті серії плей-офф.
Обидві зустрічі «Ураган» провів за одним сценарієм – феєричні перші тайми змінювалися незрозумілими діями після перерви. У домашньому матчі з «Енергією» підопічні Сергія Гупаленка пішли на перерву за рахунку 2:0 на свою користь, а завершили гру внічию – 3:3. У Рівному, де перевага «драконів» після 20 хвилин гри вимірювалася вже трьома м’ячами (3:0), вони взагалі примудрилися зазнати фіаско – 4:5.
Ми знали, що «Енергія» за невдалого перебігу подій буде вдаватися до гри з п’ятим польовим гравцем, і готувалися до цього, – стверджував після гри наставник «Урагану» Сергій Гупаленко. Однак саме у «більшості» львів’яни провели у ворота господарів всі три голи. Зазначимо, що підміняти воротаря вони почали ще в першому таймі.
У Рівному суперник відігрався у рівних складах. Наставники «кардиналів» зняли голкіпера лише тоді, коли «Ураган» знову вийшов вперед, а до фінальної сирени лишалися лічені хвилини. І така тактика спрацювала. Після того, як рахунок вдруге став нічийним, пожертвувати обороною на користь атаки вирішив Сергій Гупаленко. Ворота суперників франківці не взяли. Натомість отримали м’яч у власні…
Погнавшись за журавлем (перемога повертала «Урагану» другу позицію), франківці ризикують не втримати у руках синицю. Попереду у команди гра з вкрай незручним «Локомотивом» і два поєдинки з лідером, «Єнакієвцем». «Енергія» тим часом гратиме з аутсайдерами – «Спортлідером+» і ЛТК (двічі). В заключному турі франківці зустрінуться з подолянами, а «енергетики» вирушать у Рівне.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. 23 тур. 20 березня. «Ураган» – «Енергія» – 3:3 (Макаєв, 8, Морено, 14, 29 – Рогачов, 23, 31, Павленко, 36). «Локомотив» – «Кардинал-Рівне» – 1:0. «Єнакієвець» – ЛТК – 2:1. 24 тур. 25 березня. «Кардинал-Рівне» – «Ураган» – 5:4 (Лісниченко, 22, Волянюк, 30, Чернієнко, 33, Фаренюк, 39, Піддубний, 40 – Макаєв, 2, Морено, 11, Шотурма, 12, Кордоба, 37). «Енергія» – «Єнакієвець» – 3:3. ЛТК – «Спортлідер+» – 4:1.
"Спортлідер+"    18    2    1    15    32-73    7
Цієї неділі «Ураган» прийматиме харківський «Локомотив» (поч. о 14.00).
У минулі вихідні стартував другий етап першості країни у 1-й лізі. «Ураган-2» мінімально поступився у Житомирі місцевому «ІнБеву» (1:2). Цієї неділі молоді «ураганівці» в спортзалі МФОЦ прийматимуть «Лукас» з Кременчука (поч. об 11.30). Граючим тренером кременчужан є колишній гравець «Урагану» Валентин Цвєлих. Кращий бомбардир команди за всю її історію планує також завітати на матч своїх колишніх партнерів з «Енергією».