Головна » 2012 » Січень » 26 » СПОРТ
11:54
СПОРТ
Хет-трик Карліньоса

Ходу «Урагану» в поточному сезоні ніяк не назвеш стабільною. Чемпіону України дістається на горіхи навіть після перемог. Матч з харківським «Локомотивом» став винятком з правила. Натхненна гра франківців не залишила байдужим нікого. Чи не вперше у сезоні своїх підопічних похвалив керманич команди Сергій Гупаленко.

Всупереч певним сподіванням до матчу із «залізничниками» не змогли залишити ураганівський лазарет Андрій Сімка і Петро Шотурма. Тож франківці знову розпочали гру з двома четвірками. Та вже на початку поєдинку травми зазнав Микита Тменов (до цього він встиг провести свій дебютний гол у футболці «Урагану») і господарі залишилися з сімома польовими гравцями.
Тим не менш, франківці перемогли – 6:3. Героєм зустрічі став бразилець Карліньос, котрий відзначився хет-триком (у 12-ти попередніх зустрічах він забивав лише двічі). Зауважимо, що завершальний гол господарів записав на свій рахунок голкіпер Роман Колток. Причому, вразити ворота суперників йому вдалося вже вдруге у сезоні!
Після матчів 17-го туру у клубів вітчизняної есктра-ліги з’явилася нагода трохи перепочити. Наступні матчі чемпіонату відбудуться 18 лютого. В цей час у Хорватії пройде фінал футзального Євро. «Ураган» матиме там двох своїх представників: голкіпера Ципуна – у збірній України і Сержао – у збірній Азербайджану.
31 січня завершується період переходів. За останньою інформацією, «Ураган» таки планує посилити свій склад. Новачок – виходець з Бразилії, за плечима якого виступи у російській суперлізі.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. 17 тур. 21-23 січня. «Кардинал-Рівне» – ЛТК – 7:4. «Моноліт» – «Енергія» – 1:6. «Ураган» – «Локомотив» – 6:3 (Тменов, 2, Карліньос, 8, 14, 18, Цвєлих, 22, Колток, 37 – Федорченко, 3, Камеко, 35, 39).
„Моноліт”     15     3    1     11     23-57     10
«Ураган» поновить виступи після перерви 14 лютого. Цього дня в рамках 1/8 фіналу Кубка України франківці прийматимуть першоліговий «Шанс-Авто» з Ковеля (матч-відповідь – 24 березня). Наступний матч чемпіонату – 18 лютого на майданчику «Єнакієвця».
Переглядів: 775 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0