31

Головна » 2010 » Травень » 6 » Скандальне «дербі»
12:59
Скандальне «дербі»
Матч «Ураган» – «Енергетик» й без того був головним у черговому турі чемпіонату країни, а після суперечливого епізоду на 6-й хвилині поєдинку взагалі став епіцентром загальної уваги.

На 6-й хвилині зустрічі гості забили свій єдиний гол після введення м’яча з ауту… головою. Цей хід, що суперечить міжнародним правилам гри, був настільки несподіваним, що господарі навіть не протидіяли «енергетикам». Арбітри, однак, взяття воріт зарахували. До перерви ураганівці відігралися, але на більше наших футболістів не вистачило.
Тож «Ураган» практично втратив шанс наздогнати львів’ян у боротьбі за «бронзу». Ліквідувати дев’ятиочкове відставання за п’ять матчів – вочевидь нереально. Тим паче, що лише два поєдинки франківці проведуть вдома («Тайм», «Єнакієвець»), а решта – у гостях.
Відзначимо також повернення у турнір львівського ТВД, який після всім відомих колізій мав намір бойкотувати матчі 2-го етапу. Та після того, як АМФУ пригрозила дискваліфікувати клуб, а всім футболістам львівської команди надати статус вільних агентів, теведисти вирішили не скандалити.
Чемпіонат України. 2 етап.6 тур. 2-4 травня. "Ураган” – "Енергія” – 1:1 (Павлюк, 17 – Струк, 6). "Тайм” – ”Локомотив” – 4:3, "Єнакієвець” – "Шахтар” – 2:2, , "Моноліт” – ЛТК – 4:1, "Севастополь” – ТВД -1:2, ТВД – "Севастополь” – 4:1.
* * *.
ТВД     26     12    6     8     71-59     42    „Моноліт”     26    9      6     11     80-83     33
ЛТК    28        10     2     16    65-93    32
„Севастополь”    28     6     4     18     43-89    22
„Кардинал”     27     5     2     20     67-107     17
„Контингент”     27     1      1     25     32-105     4
Наступні матчі у турнірі відбудуться 8 травня. «Ураган» буде гостем харківських залізничників.
Переглядів: 962 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0