28

Головна » 2011 » Лютий » 3 » Невдалий фінал
11:44
Невдалий фінал
Достроковий фінал – так можна було назвати зустріч «Урагану» і «Енергії-Тайму» в півфіналі кубка України.

«Ураган» відкрив рахунок, однак швидко опинився у ролі наздоганяючого. Франківці двічі відігрувалися, та львів’яни знову виходили вперед. «Контрольний постріл» від енергетиків пролунав тоді, коли суперник замінив воротаря на польового гравця.
У вирішальній зустрічі гравці «Урагану» були глядачами. «Кардинал», який в суботу відпочивав, за рахунок «свіжих» ніг зумів дати бій фавориту. «Енергія-Тайм» дотисла суперника за чотири хвилини до сирени.
В чемпіонаті України відбувся перенесений матч між ПФС і «Локомотивом», який приніс нічию. Харків’яни знову очолили перегони. Наступний тур чемпіонату відбудеться 15 лютого.
Чемпіонат України. Матч 1 туру. 28 січня. ПФС – «Локомотив» – 0:0. Кубок України. Півфінали. 29 січня. «Енергія-Тайм» – «Ураган» – 5:3 (Макаєв, 14, 15, 33, Овсянніков, 23, Романов, 38 – Сержао, 11, 21, 28). «Кардинал-Рівне» – «Шахтар» – +:-. Фінал. «Енергія-Тайм» – «Кардинал-Рівне» – 2:1 (Романов, 17, Легчанов, 36 – Паршиков, 12).
Переглядів: 871 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0