25262728293031

Головна » 2010 » Жовтень » 21 » Можемо!
09:49
Можемо!
Шанувальники футболу Івано-Франківщини вже й не пригадають, коли востаннє професійні клуби області тішили їх «подвійною перемогою». І от сталося! Щасливим для земляків виявився 16 тур.
Івано-франківське «Прикарпаття» у домашній грі з «Титаном» перервало серію із семи поразок поспіль, що є, до речі, найгіршим показником в історії франківського футболу. Перемогу господарям приніс «дубль» одного з новачків команди – Павла Ониська. При цьому 31-річний нападник не реалізував пенальті. Промахнулися з 11-метрової позначки і футболісти з Криму.

До звітної зустрічі посланці сонячного півострова («Кримтеплиця», «Фенікс», «Титан») неодмінно перегравали наш дует. На їх рахунку – п’ять перемог, чотири з яких були здобуті у гостях! Зокрема, «Прикарпаття» і «Енергетик» вдома віддали шість очок калінінцям, своїм безпосереднім конкурентам у боротьбі за виживання…
Надолужувати втрачене доводиться у поєдинках з більш майстерними командами. В суботу «Енергетик» у результативному матчі несподівано переграв у гостях охтирський «Нафтовик». Несподівано, бо до цього бурштинці на виїзді брали залікові бали тільки в Івано-Франківську…
Першість України. 16 тур. 15-18 жовтня. «Прикарпаття» – «Титан» – 2:1 (Онисько, 32, 67 – Маслов, 60). Нереал. пен.: Онисько, 47 – Довжик, 38. «Нафтовик-Укрнафта» – «Енергетик» – 2:3 (Єсип, 8, Карпенко, 90 – Мостовий, 18, Долотко, 53, Лазорик, 69). «Буковина» – «Сталь» – 3:1. «Олександрія» – «Зірка» – 2:1. «Фенікс-Іллічівець» – «Арсенал» – 2:4. «Нива» – «Дністер» – 3:2. «Динамо-2» – «Закарпаття» – 0:1. «Чорноморець» – «Львів» – 1:1. «Кримтеплиця» – «Геліос» – 2:1.
Найближчими днями фінішує перше коло змагань. 17 тур розпочнеться завтра матчем «Енергетик» – «Нива» (Вінниця). «Прикарпаття» ж свій матч зіграє в понеділок на полі ФК «Львів». Одразу по тому розпочнеться друге коло. До зимової перерви заплановано провести 20 матчів.