Головна » 2013 » Березень » 21 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
12:14
КУР’ЄР ФУТБОЛУ

Лідерство не втримали

Всього п’ять діб протримався на вершині турнірної таблиці франківський «Ураган». Минулої суботи підопічні Сергія Гупаленка не зуміли відстояти лідерську позицію, вчетверте в сезоні поступившись харківському «Локомотиву».

В трьох попередніх матчах чемпіонату «ураганівці» так і не змогли знайти шляхів до воріт залізничників (0:4 і двічі по 0:1). Розмочити незручного суперника зумів Луїс Негао, який на 12-й хвилині реалізував футзальний пенальті. Та він лише зрівняв рахунок. Згодом гості знову вийшли вперед. Наздогнати суперника вдруге «дракони» не зуміли.
Наразі в чемпіонаті України виникла тритижнева пауза, пов’язана з участю національної збірної у відборі до Євро. До складу «жовто-синіх» їх наставники викликали двох ураганівців – Кирила Ципуна і Євгена Валєнка. Останній через хворобу від участі в офіційних матчах відмовився.
Матчі наступного туру відбудуться 5 квітня. «Ураган» в цей день буде вільним від гри. Свій черговий поєдинок підопічні Сергія Гупаленка проведуть 10 квітня у Львові проти «Енергії». В клубі сподіваються, що до цього часу спорожніє клубний лазарет і в поєдинку проти принципового суперника команда постане у бойовому складі. Щоправда, невідомо, як на її діях позначиться перерва у виступах. Наразі клуб шукає спаринг-партнера.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. 23 тур. 16 березня. «Ураган» - «Локомотив» - 3:4 (Негао, 12-п., Кордоба, 36, Сімка, 40 – Білоцерківець, 5, Клочко, 24, Федорченко, 33, Д.Сорокін, 39). «Спортлідер+» - «Кардинал-Рівне» - 2:4. «Енергія» - ЛТК – 1:1.
«Спортлідер+» 20 0 2 18 39-93 2
Першість України. 1 ліга («Захід»). 15 тур. 14-16 березня. «Аперкот» - «Ураган-2» - 2:1 (Кузьміч, 4, Мороз, 20 – Богданов, 9). «Львівхолод» - «Спортлідер+» - 6:2. «Одеса» - «Кардинал-2» - 3:0.