11:46
ФУТЗАЛ
Енергетичний фінал
«Золото» чемпіонату країни розіграють «Ураган» і «Енергія-Тайм»

Ми не шукаємо легких шляхів – могли б сказати футболісти «Урагану» про свої виступи в цьогорічному чемпіонаті країни. В півфіналі змагань франківцям знову довелося виходити на майданчик п’ять разів. Та на відміну від чвертьфінальної серії плей-офф проти ТВД, коли підопічні Сергія Гупаленка привезли додому «нічию», другу частину свого протистояння з «Єнакієвцем» вони розпочинали за інфарктного рахунку – 0:2.

Навіть у такій скрутній ситуації прикарпатці не переставали вірити у загальну перемогу. Серйозність своїх намірів вони підтвердили вже на 54-й секунді першого домашнього матчу, коли Валентин Цвєлих розпечатав ворота гостей. До перерви рахунок подвоїв Валенко. Втім після відпочинку «Єнакієвець» впродовж десяти секунд відновив рівновагу! Гойдалки тривали до середини тайму, а потім «Ураган» дотис свого суперника.
Найскладнішим для господарів став другий матч. Окрім травмованих Пилипіва і Кіндратіва, франківській команді не міг допомогти дискваліфікований Біро Жаде. Та навіть програвши перший тайм, господарі зуміли переломити хід зустрічі і вистояти в заключні пекельні хвилини.
З початком п’ятого матчу серії франківці одразу вийшли вперед і не упускали ініціативи до самої сирени. Перепустку у фінал здобуто! Парадоксально, але, пройшовши до фіналу найдовшою дорогою, «Ураган» зазнав у плей-офф лише двох поразок, ще два матчі були програні у серії післяматчевих пенальті.
Фінальним суперником «ураганівці» стане львівська «Енергія-Тайм». В цьому сезоні представники енергетичної галузі зустрічалися між собою тричі. В матчах чемпіонату перемога обидва рази була за «Ураганом» (1:0 – у Львові і 3:1 – у рідних стінах). А от у півфіналі Кубка України в Запоріжжі франківці поступилися – 3:5.
Оскільки в регулярній першості «Ураган» посів місце нижче від «Енергії», франківці розпочнуть серію двома домашніми поєдинками 28 та 29 травня. Решта матчів відбудуться у Львові (3-5 червня). Наставник «Урагану» Сергій Гупаленко впевнений: якщо його підопічні двічі переможуть вдома, «золото» чемпіонату вони вже не віддадуть.
Підвищений інтерес до протистояння сусідів цілком зрозумілий. Однак станом на вчорашній день керівники «Урагану» не могли з впевненістю сказати, коли і, головне, де розпочнеться серія. За регламентом у вихідні матчі повинні розпочинатися з 12-ї до 16-ї години. Та може так статися, що в суботу в Івано-Франківську відбудеться вирішальний поєдинок баскетбольного протистояння між «Говерлою» і «Ферро-ЗНТУ» (о 14.00).
Керівники львівської «Енергії-Тайму» навідріз відмовилися розглядати можливість перенесення матчу з «Ураганом» на вечірні години. Тож футболісти франківського клубу вчора гаряче вболівали за земляків-баскетболістів, які мали шанс здобути «бронзу» чемпіонату у виїзному поєдинку. Чи вдалося?
Чемпіонат України. Плей-офф. Півфінал. 20-22 травня. «Ураган» – «Єнакієвець» – 5:3 (Цвєлих, 1, Валенко, 10, Сержао, 23, 28, 32 – Нестерук, 21, Чуднов, 21, Замятін, 26), 3:2 (Валенко, 21, Цвєлих, 24, Ренатіньо, 28 – Замятін, 18, Чуднов, 21) і 6:4 (Сімка, 2, Цвєлих, 7, Біро Жаде, 16, 36, 40, Сержао, 25-п. – Скорий, 18, Нестерук, 25, Замятін, 26, Хурсов, 40). Рахунок серії – 3:2. «Енергія-Тайм» – «Локомотив» – 2:1 і 2:1. Рахунок серії – 3:1.
Переглядів: 802 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0