25262728293031

Головна » 2010 » Жовтень » 21 » Донбас бере гору
09:47
Донбас бере гору
Чергових матчів «Говерли» без перебільшення очікувала вся баскетбольна спільнота. Чи зуміє несподіваний лідер протистояти фаворитам сезону? Франківці загалом не розчарували, але й здобути хоча б одну перемогу не змогли.

Попри те, впродовж більшої частини суботнього протистояння з чинним чемпіоном країни – маріупольським «Азовмашем» – здавалося, що гряде чергова сенсація. Франківці постійно вели у рахунку і лише провал у заключні п’ять хвилин (їх господарі програли з рахунком 5:17) не дозволив «Говерлі» здобути п’яту перемогу поспіль.
По-іншому складався матч із «Донецьком». В тому сенсі, що команди почергово виходили вперед. А от заключну чверть господарі знову провели  не найкраще. Донеччани надалі залишаються непереможними в чемпіонаті, який нестримно набирає обертів. Цієї суботи «Говерла» знову проходитиме випробування на міцність. На неї очікує виїзний поєдинок з столичним «Будівельником».
Чемпіонат України. Суперліга. 14 жовтня. «Кривбасбаскет» – «Київ» – 87:81. 16 жовтня. «Говерла» – «Азовмаш» – 77:81 (Гов: Улянко – 21 очко). «Ферро-ЗНТУ» – «Дніпро» – 121:114. «Дніпро-Азот» – «Миколаїв» – 81:82. «Одеса» – «Будівельник» – 76:62. «Галичина» – «Донецьк» – 75:84. «Хімік» – «Київ» – 83:92. 18 жовтня. «Хімік» – «Будівельник» – 77:96. «Галичина» – «Азовмаш» – 92:88. «Одеса» – «Київ» – 92:63. «Дніпро» – «Кривбасбаскет» – 92:70. «Говерла» – «Донецьк» – 63:68 (Гов: Свонсон – 15).