282930

Головна » 2010 » Червень » 17 » До останнього патрона...
09:25
До останнього патрона...
Події в чемпіонаті Івано-Франківщини розгортаються все цікавіше. Фаворити сезону не втомлюються втрачати очки, все більше закручуючи інтригу змагань. Такого хвацького чемпіонату ми не мали вже давненько…

Чи можна не виграти матч, в якому на 89-й хвилині табло висвітлює рахунок 2:0 на твою користь? Виявляється, можна. Свідками такого поєдинку стала яремчанська публіка. Місцеві «Карпати» на 6-й та 8-й хвилинах провели два «сухі» м’ячі у ворота тлумацького «Придністров’я», після чого, як здавалося, долю матчу було вирішено остаточно. Однак на 90 та 92-й хвилинах яремчанці отримали два поспіль пенальті у власні ворота і рахунок зрівнявся – 2:2!
З тим самим рахунком завершив свою гру і лідер перегонів – франківський «Тепловик», який грав у Ясенові-Пільному. Надвірнянський «Бескид» був розбитий у Городенці, пропустивши на 2 місце печеніжинські «Карпати». Ті не мали проблем з «Калушем».
Скандалом завершився матч в Угринові, де місцевий «Сокіл» приймав непереможний на старті чемпіонату «Снятин-Євромодуль». На 66-й хвилині арбітр матчу після суперечливого моменту біля воріт господарів був атакований гравцями снятинської команди і припинив гру. Контрольно-дисциплінарний комітет визнав винним в інциденті гравців ФК «Снятин» і затвердив як остаточний чинний на той момент результат – 1:0 на користь «Сокола».
Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. Матч 4 туру. 9 червня. «Прикарпаття-2» – «Нафтовик» – 0:1 (юнаки – 6:2). Матч 6 туру. 10 червня. «Ніка-Динамо» – «Юніор» – 0:2 (3:0). 9 тур. 13 червня. «Карпати» П – ФК «Калуш» – 4:0 (1:2). «Юніор» – «Газовик» – 1:0 (3:2). «Пробій» – «Бескид» – 3:0 (7:1). «Карпати» Я – «Придністров’я» – 2:2 (6:1). «Нафтовик» – «Ніка-Динамо» – 2:1 (0:6). «Яспіль» – «Тепловик» – 2:2 (1:2). «Сокіл» – ФК «Снятин-Євромодуль» – 1:0 (0:1). «Галичина-Енергетик-2» – "Прикарпаття-2” – 4:0 (0:1).
„Ніка-Динамо”     7    1    4-20    16    17-4    17
20 червня зустрічаються: «Тепловик» – «Сокіл», «Ніка-Динамо» – «Яспіль», «Придністров’я» – «Нафтовик», «Бескид» – «Карпати» Я, «Газовик» – «Пробій», «Калуш» – «Юніор», «Галичина-Енергетик-2» – «Карпати» П, «Снятин-Євромодуль» – «Прикарпаття-2».
2 ліга. 8 тур. 13 червня. Рожнів – Болехів – 2:1 (0:1). Обертин – Заболотів – -:+ (2:1). Господарям зараховано поразку через участь у грі дискваліфікованого футболіста. ДЮСШ-3 – Брошнів – 1:7 (1:0). П’ядики – Сваричів – 0:2 (4:0). Верховина – Делятин – 2:4 (0:7). Косів – Кути – 4:1 (3:0).
Болехів    7    0    5-21    13    18-9    13
В 9-му турі Брошнів прийматиме П’ядики, а Делятин – Косів.

Кубок Івано-Франківщини. 1/4 фіналу. Перші матчі. 10 червня. «Карпати» Я – «Пробій» – 3:0. «Карпати» П – ФК «Сваричів» – 3:1. «Тепловик» – «Галичина-Енергетик-2» – 5:0. «Яспіль» – «Кроно-Карпати» – 2:3. Матчі у відповідь відбудуться сьогодні.
Переглядів: 1067 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0