Категорії розділу
[356]

Головна » Статті »

Десята перемога Лейбюка
З числа прикарпатців, котрі претендують на місце у складі жовто-синіх, найвдаліше минулий уїк-енд провів лижник Роман Лейбюк. Він виборов перемогу у 10-кілометровій гонці класичним стилем, що проходила в німецькому Хінтерзантері (серія FIS-Rais). Найближчого переслідувача Роман випередив більш як на півхвилини! Ймовірно, натхненна хода нашого земляка викликана тим, що напередодні він відсвяткував свій 33-й день народження. Як тут не згадати, що й свою перемогу на Всесвітній універсіаді 2005 р. в Інсбруку (10 км вільним стилем) лижник здобув саме на іменини, а попереднього сезону виграв міжнародні старти в Харкові.
Загалом недільна перемога – десята в кар’єрі Лейбюка. Прем’єрний успіх спортсмен відсвяткував в листопаді 2004 року в російському Мурманську, потім був згаданий вище успіх на Універсіаді. Сезон-2004/05 взагалі був вдалим для Романа, який підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу шість разів!
Натомість інші прикарпатські олімпійці навряд чи можуть занести минулий тиждень до свого активу. Верховинець Володимир Бощук (стрибки з трампліна), хоч і пройшов сито кваліфікації (24 місце) на етапі Кубка світу в японському Саппоро, фінішував лише 46-м. Його колега Олександр Лазарович вибув з боротьби вже після першої стадії. Знову в хвості пелотону на стартах у Франції прийшов двоборець Олексій Хомин. Однак не забуваймо, що хлопцеві лише 19 років…
Не склався минулий уїк-енд у представниць прекрасної половини людства. Фристайлістка Надія Діденко, яка в поточному заліку Кубка світу йшла сьомою, на турнірі в США фінішувала 14-ю і опустилася в світовому рейтингу на одну позицію. Гірськолижниця Богдана Мацьоцька двічі замкнула протокол у швидкісному спуску (Санкт-Моріц, Швейцарія), та, як відомо, 20-річна косівчанка найкраще почувається у слаломі.