Головна » 2012 » Квітень » 5 » СПОРТ
10:21
СПОРТ

На порозі плей-офф

Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга. 28-29 березня. «Будівельник» - «Дніпро-Азот» - 87:79. «Одеса» - «Галичина» - 92:72. «Миколаїв» - «Ферро-ЗНТУ» - 76:93. 30-31 березня. «Говерла» - «Дніпро» - 76:58. «Хімік» - «Донецьк» - 66:82. «Кривбасбаскет» - «Київ» - 75:90. «Миколаїв» - «Донецьк» - 75:86. «Азовмаш» - «Будівельник» - 81:60. 1-3 квітня. «Донецьк» - «Говерла» - 69:59. «Галичина» - «Дніпро» - 61:78. «Дніпро-Азот» - «Черкаські Мавпи» - 77:74. «Кривбасбаскет» - «Будівельник» - 87:88. «Хімік» - «Київ» - 97:76.

Заключні матчі регулярного чемпіонату «Говерла» зіграє 8 квітня у Черкасах і 12 квітня вдома з львівською «Галичиною».

Зручний «Кардинал»

Івано-франківський «Ураган» нарешті перервав тривалу безвиграшну серію ігор на майданчиках суперників, до числа яких несподівано увійшов навіть кубковий матч з першоліговим «Шансом-Авто» з Ковеля.
Минулої суботи «Ураган» вчетверте в сезоні обіграв рівненський «Кардинал» - 5:3. Гра стала бенефісом франківського бразильця Леандріньо. Він взяв участь в усіх гольових атаках команди – чотри рази відзначився сам і одного разу асистував своєму співвітчизнику Сержао.
До матчу в Рівному «Ураган» поступився в п’яти гостьових матчах чемпіонату поспіль. Востаннє команда перемагала на майданчиках суперників ще 5 листопада. Цікаво, що тоді франківці… також перемогли «Кардинал».
Продовжити свою переможну серію супроти рівненців «Ураган» зможе вже за кілька тижнів, оскільки саме «Кардинал» став суперником наших земляків у чвертьфіналі розіграшу Кубка України. Матчі відбудуться 28-29 квітня і 5 травня. В інших матчах зустрінуться «Енергія» - «Ресурс» Донецьк, «Титан-Зоря» Покровське – «Епіцентр К3» Київ і «Локомотив» - АРПІ Донецьк.
Чемпіонат України. Екстра-ліга. 23 тур. 31 березня – 3 квітня. «Моноліт» - «Єнакієвець» - -:+. «Кардинал-Рівне» - «Ураган» - 3:5 (Сондак, 15, Піддубний, 27, Басич, 37 – Леандріньо, 11, 17, 26, 37, Сержао, 17). ЛТК – «Енергія» - 3:5.