Головна » 2012 » Лютий » 9 » СПОРТ
11:48
СПОРТ
«Срібло» Гонтюка
Надвірнянський дзюдоїст Роман Гонтюк посів друге місце на турнірі Великого Шолома в Парижі. У фіналі вагової категорії до 90 кг призер двох Олімпіад поступився узбеку Дільшоду Чорієву.
Здобувши 180 рейтингових очок, Роман увійшов до числа 22-х спортсменів, які потрапляють на Ігри-2012 до Лондона. В цьому списку, який формувався впродовж двох років, українець обійшов двох своїх земляків — Вадима Синявського і Валентина Грекова. Нагадаємо, на Олімпіаді в кожній ваговій категорії може виступити лише по одному представнику від країни.
Це безперечний успіх для спортсмена, який після пекінської Олімпіади перейшов  в іншу вагову категорію, а згодом більше року заліковува важку травму, яка мало не поставила хрест на його кар’єрі.
Шлях Гонтюка до срібла був непростим. На шляху до фіналу наш земляк провів п’ять переможних сутичок – проти камерунця Дьєдонне Долассема, шведа Маркуса Німана, Івана Ремаренка з Молдови, корейця Сон-Де Нама і кубинця Ешлі Ґонзалеса.
Переглядів: 866 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0