293031

Головна » 2010 » Березень » 25 » Перший «Тайм» вже відіграли
09:09
Перший «Тайм» вже відіграли
Через всім відомі обставини перевірку лідером чемпіонату – львівським «Таймом» ураганівці проходять пізніше від решти учасників турніру. Відібрати очки у «таймівців» наразі спромігся лише донецький «Шахтар», ще в 6-му турі. Надалі львів’яни тільки перемагали. Суботній матч з франківцями виявився 14-м у цій серії.

Перемога лідеру, однак, далася непросто. Поступаючись супернику одним забитим м’ячем, гості наприкінці зустрічі вдалися до випробуваної тактики з п’ятим польовим гравцем. «Таймівці» вистояли, хоча, за словами свого наставника Станіслава Гончаренка, й переживають нині ігровий спад. Скористатися цією обставиною «Ураган» зможе наступного тижня, коли лідер завітає до Івано-Франківська (перенесений матч першого кола). А до того у неділю, 21 березня, франківці мусять розколоти харківський «Моноліт» (поч. о 16.30).
Та навіть перемоги у двох заключних матчах першого етапу навряд чи допоможуть «Урагану» потіснити з третьої сходинки львівську «Енергію», котра прийматиме вдома «Контингент» і той таки «Моноліт». Нагадаємо, що за рівної кількості очок перевага згідно з  регламентом віддається команді, котра має кращу різницю голів у всіх зустрічах. За цим показником "Ураган” поступається конкуренту десятьма голами.
Відтак у календарі другого етапу змагань франківці отримають 4-й порядковий номер і вже на старті фіналу вирушать в гості до свого основного конкурента. У шістці фіналістів наразі вакантним залишається одна позиція. Заочну боротьбу за неї ведуть харківський "Локомотив” і "Єнакієвець”. Першим залишилося зіграти з ТВД і "Севастополем” (вдома), другим – з "Шахтарем” і ЛТК у гостях.
Чемпіонат України. Вища ліга. 21 тур. 13 березня. «Тайм» – «Ураган» – 4:3 (Якунін, 4, 11, 36, Чепорнюк, 8 – Пилипів, 12, 28, Кіндратів, 37). «Контингент» – «Шахтар» – 1:3. «Моноліт» – «Енергія» – 3:5. «Севастополь» – «Кардинал» – 2:6. ТВД – «Локомотив» – 1:1. «Єнакієвець» – ЛТК – 5:3. Вчора відбувся пропущений матч «Шахтар» – ЛТК.