252627282930

Головна » 2011 » Квітень » 20 » Нічийний початок
17:17
Нічийний початок
Такої запеклої боротьби на старті серії плей-офф футзального чемпіонату України навряд чи хтось очікував. Після двох ігрових днів рахунок у всіх чотирьох протистояннях є нічийним.

Найзатятішими суперниками виявилися земляки-харків’яни. Обидва матчі між «Монолітом» та «Локомотивом» переможця в основний час не виявили (щоразу – по 1:1). Відтак довелося пробивати післяматчеві пенальті. Першого дня перемогли «залізничники» – 3:2, а от наступної доби «монолітівці» реваншувалися з неймовірним рахунком – 13:12! Загалом суперники виконали 30 спроб, 25 з яких було реалізовано.
Франківський «Ураган» розпочав свою серію з ТВД поразкою – 4:5, хоча впродовж матчу тричі вів перед. Однак Фортуна того дня була на боці львів’ян. У другому поєдинку гості ще до перерви забезпечили собі комфортну перевагу у рахунку (4:1), скоротити яку ТВД вдалося лише під завісу зустрічі.
Тепер на команди чекає два (або три) поєдинки в Івано-Франківську. Сьогодні «Ураган» і ТВД вийдуть на майданчик коледжу фізвиховання о 15.00, завтра – о 16.00. Якщо рахунок після цього буде нічийним, то вирішальну зустріч суперники проведуть в суботу о 18.00.
Нагадаємо, що переможець пари «Ураган» – ТВД у наступному раунді зустрінеться з переможцем протистояння «Кардинал» – «Єнакієвець». Півфінали стартують 13 травня, оскільки на початку наступного місяця збірна України вирушає на товариські матчі у неблизьку Бразилію.
Чемпіонат України. Плей-офф (до 3-х перемог). Чвертьфінали. 14-16 квітня. ТВД – «Ураган» – 5:4 (Маржановський, 11, Вахула, 17, Ткачук, 25, Кузь, 29, Денис, 31 – Біро Жаде, 5, 26, Павлюк, 20, Цвєлих, 24) і 3:4 (Ткачук, 4, 38, 40 – Павлюк, 7, Цвєлих, 8, 12, Сержао, 9). ПФС – «Енергія-Тайм» – 4:4, по пен. – 3:2 і 1:3. «Моноліт» – «Локомотив» – 1:1, по пен. – 2:3 і 1:1, по пен. – 13:12. «Кардинал-Рівне» – «Єнакієвець» – 2:3 і 6:4.
Переглядів: 827 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0