Четвер, 28.01.2021, 16:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Квітень » 4 » МІСТО
11:26
МІСТО
ЗАПИТУЙТЕ –ВІДПОВІДАЄМО

На запитання читачів відповідає директор КП «Єдиний розрахунковий центр»  Вадим  Войтик.

— Раніше ЖЕКи засвідчували заяви та довіреності громадян. Чи надають такі послуги посадовці ЄРЦ?
— За місцем проживання може бути засвідчена довіреність на одержання заробітної плати, стипендії, пенсії, аліментів, інших платежів та поштової кореспонденції (поштових переказів, посилок тощо). (Ст. 245 ЦПКУ)
Місце проживання — житловий будинок, квартира, приміщення, де строком понад 6 місяців на рік проживає фізична особа, до паспортного документа якої про це внесено відповідні відомості (постанова КМУ від 09.08.2005 N 720).
Посадовими особами ЄРЦ можуть засвідчуватись довіреності та підписи на заявах виключно щодо осіб, чиє місце проживання розташовано в будинках, що перебувають в управлінні підприємства. Плата за такі послуги не стягується.
— Чи може ЄРЦ засвідчити розписку?
— Заява громадянина не повинна мати характеру угоди (договору), не повинна бути довідкою чи іншим документом, що видається виключно повноважними установами. Зміст заяви не повинен суперечити законові, не повинен містити у собі відомостей, що порочать честь і гідність людини. Тобто відповідь – ні.
— Чи можна в ЄРЦ затвердити довідку про народження?
— Не припускається засвідчення справжності підпису фізичної особи на документі, у якому стверджуються обставини, право посвідчення яких належить лише відповідному державному органові (час народження, шлюбу, смерті, наявність хвороби, інвалідності, права власності на майно тощо).
Тим паче, КП «ЄРЦ» не може видати юридично значущу довідку про такий факт.
— Мій син не проживає разом зі мною, але і далі прописаний. Тому потрібна довідка про це від ЄРЦ – для субсидій.
— КП «ЄРЦ» не володіє інформацією про фактичне проживання чи не проживання осіб. А отже, і не може видавати про такі факти довідки. Однак посадовці ЄРЦ можуть засвідчити підписи на відповідній заяві сусідів, які стверджують про факт проживання чи непроживання.

Запитання      
до керівництва ЄРЦ
надсилайте                          
за адресою:                    
76000,   м. Івано-Франківськ,   вул. Грюнвальдська, 6, редакція газети «Західний кур’єр».

Переглядів: 528 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]