252627282930

Головна » 2011 » Квітень » 7 » Крим або Львів. Третього не дано
11:02
Крим або Львів. Третього не дано
Черговий тур національного чемпіонату знову відзначився несподіваними результатами. Найперше це стосується поєдинка за участю лідера – «Локомотива», котрий поступився вдома рівненському «Кардиналові».

Засмутив своїх прихильників і франківський «Ураган». Підопічні Сергія Гупаленка поступилися у Львові ТВД. Причому, як і в попередній грі з «Локомотивом», ворота суперника знову залишилися «сухими». Відзначимо, що у Львові франківці задіяли лише одного із трьох своїх бразильців. А без них «Ураган» дещо інша команда…
В заключному турі (9 квітня) прикарпатці мали б зустрітися з «Шахтарем», та він вже припинив виступи в чемпіонаті. Відтак на «Ураган» чекає технічна перемога, яка однозначно підніме його у турнірній таблиці. Тільки от на яку позицію? Лідери «Енергія-Тайм» і «Локомотив» цієї суботи зустрінуться у Львові. І тут можливі два варіанти…
У разі перемоги котроїсь з команд франківці посядуть другу сходинку. А це означає, що на першій стадії плей-офф їх очікують матчі з тим самим ТВД. Якщо ж у Львові буде підписана мирова, то «Ураган» злетить на перше місце і тоді доведеться їхати у гості до ПФС.
Відзначимо, рішення про допуск севастопольців до другого етапу замість «Шахтаря» було прийняте на підставі голосування президентів клубів (проти був лише «Локомотив»).
Варто зауважити, що нічия у матчі «Енергетик-Тайм» – «Локомотив» може бути навіть вигідною обом клубам. В такому разі на стадії чвертьфіналів їм не доведеться виїздити за межі рідних міст («Енергія» гратиме з ТВД, а «Локомотив» – з «Монолітом»). Більше того, «енергетики» і «залізничники» за таких обставин уникнуть особистої зустрічі у півфіналі…
Плей-офф стартує 15-16 квітня на майданчиках другого квартету. Відповідно господарями вирішальних поєдинків будуть фаворити змагань (21-23 квітня). Серії триватимуть до трьох перемог однієї з команд.
Чемпіонат України. Вища ліга. 21 тур. 2 квітня. ТВД – «Ураган» – 2:0 (Ткачук, 30, Кордоба, 31). «Локомотив» – «Кардинал-Рівне» – 0:2. «Єнакієвець» – «Енергія-Тайм» – 3:4. ЛТК – «Моноліт» – 2:3.