Головна » 2013 » Липень » 4 » ФУТБОЛ
09:58
ФУТБОЛ
Все вирішать  три матчі?

Фінішувало перше коло чемпіонату Івано-Франківщини. Його переможець визначився в останню хвилину. «Карпати» з Коломиї взяли гору над «Кроно-Карпатами» з Брошнева і одноосібно очолили турнірні перегони.

Чотири попередні зустрічі коломиян з брошнівцями в рамках чемпіонату Івано-Франківщини принесли нічиї. Причому в сезоні-2012 команди так і не зуміли знайти ключі до воріт один одного. Все йшло до «мирової» і в недільному поєдинку.
На швидкий гол покутянина Нестерука гості відповіли перед свистком на перерву: свій 13-й м’яч у турнірі провів Ростислав Волошинович. Нічия влаштовувала брошнівчан, які випереджали суперника за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів.
Все змінилося на останній, 90-й хвилині матчу. Голкіпер «Кроно-Карпат» не зумів зафіксувати м’яч після штрафного удару і Родевич проштовхнув «кулю» у сітку воріт. У компенсований час деморалізовані брошнівчани отримали ще один гол – 3:1 на користь «Карпат».
Команда з Коломиї очолила турнірну таблицю. На відстані однієї перемоги від неї перебувають «Кроно-Карпати» і богородчанський «Газовик». Здавалося б, все це обіцяє нам неабияку інтригу. Але…
Річ у тім, що тріо лідерів втрачало очки майже винятково в особистих зустрічах. Переможцем міні-турніру фаворитів вийшли коломияни, котрі обіграли у рідних стінах і «Газовик» (1:0 у стартовому турі), і «Кроно-Карпати». Натомість, матч «Газовик» – «Кроно-Карпати» у 9-му турі завершився перемогою гостей (2:4). Відтак, у другому колі перевага власного поля буде у «Кроно-Карпат».
Окрім згаданих вище матчів, «Карпати» і «Газовик» не зуміли виграти лише по одному поєдинку: богородчанці розписали «мирову» у Яремче (3:3), а коломияни – у Тлумачі (2:2). Своєю чергою, брошнівці спіткнулися двічі: в Яремче (1:1) та обласному центрі – 0:1 з «Нікою-Тепловиком».
Постає цілком слушне запитання, а хто ж зможе відібрати очки у фаворитів у другому колі? «Ніка-Тепловик», що має певні амбіції, з усіма суперниками зіграє у гостях. Як, до речі, і «Карпати» з Яремче. «Придністров’я» прийматиме лише «Кроно-Карпати»…
Схоже, вирішальними у розподілі нагород будуть три матчі: у 15-му турі (11 серпня) – «Газовик» – «Карпати» К, у 22-му турі (29 вересня) – «Кроно-Карпати» – «Газовик» і в заключний день змагань (27 жовтня) – «Кроно-Карпати» – «Карпати» К.
Друге коло чемпіонату області розпочнеться 4 серпня 2013 року.