Головна » 2011 » Вересень » 29 » ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ
12:53
ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ
Шість кроків до фінішу

Минулого тижня в обласному чемпіонаті зіграно матчі двох турів. Претенденти на нагороди знову не уникли втрат. Для декотрих з них вони можуть мати фатальні наслідки.

1 ліга. 23 тур
«Карпати» Коломия –«Газовик» – 1:0 (Макогон, 69-авт.). Попереджені: Т.Мельничук (Г). Арбітр Лаврів. Юнаки – 1:0.
Серед поєдинків, що відбулися в середу, виокремлювався матч в Коломиї. Місцеві «Карпати» приймали одну з найбільших несподіванок сезону – богородчанський «Газовик». Господарі здобули мінімальну перемогу. Цікаво, що автором єдиного голу в зустрічі оголошено голкіпера «газовиків». Втім, особливої провини воротаря немає, то був банальний рикошет… За офіційними даними на трибунах стадіону зібралося 1 500 вболівальників.
«Яспіль» – «Пробій» – 2:0 (Фірсов, 45, 78). Попереджені: Паращій, Романчук, Фірсов – Н.Король, В.Борисевич, І.Білик, Свірідов, В.Шевчук. Арбітр Заровецький. Юнаки – 2:3.
Велику зацікавленість у публіки викликав також матч в Ясенові-Пільному, де зустрічалися земляки (за протоколом – 1 000 глядачів). Три попередні «дербі» завершилися перемогами «Пробою» (в першому колі – аж 3:0). І от перша перемога «Ясполя», у якого не перестає тішити голами Артур Фірсов.
«Придністров'я» – «Нафтовик» – 2:1 (І.Гуменяк, 42, Вікарюк, 57 – М.Гошовський, 37). Попереджені: Чернишов, Дутка, Синишин, Шифир – Гала, Драган, В.Олійник, Лаврінок. Вилучення: Р.Гошовський, 14 (Н). Арбітр Музика. Юнаки – 2:0.
Гості вже на початку зустрічі залишилися в меншості, після того як Роман Гошовський вчинив атаку на асистента арбітра. Попри те, саме гості першими досягли успіху. Та їх перевага була недовгою…
«Снятин-Євромодуль» – «Гвіздець» – 1:0 (Д.Тимчук, 80). Попереджені: Горбатий, Вікуловський (Г). Арбітр Крашенінніков. Юнаки – 2:1.
«Сокіл» – «Прут» – 1:1 (Кравців, 89-п. – Янчій, 49). Попереджені: Кравців, Близнюков – Шайкін, Небелюк, Г.Романчук, Ключівський. Арбітр Вовчок. Юнаки – 1:2.
«Прикарпаття-2» – «Кроно-Карпати» – -:+. «Ніка-Динамо» – «Гал-Вапно» – -:+.
Матч «Бескид» – «Тепловик» перенесено на 26 жовтня через участь франківців в аматорському Кубку України.

1 ліга. 24 тур
«Кроно-Карпати» – «Карпати» Коломия – 1:1 (Головінський, 79 – Грешта, 4). Попереджені: З.Волошинович, Белей – Кавінський, О.Ткачук, Гусаковський, Климус. Арбітр Луцан. Юнаки – 2:1.
Брошнівці підтвердили статус грози авторитетів. Як і в першому колі, їх поєдинок з покутянами приніс нічию (в Коломиї – 2:2). Гості відкрили рахунок в дебюті зустрічі, і загалом до перерви вони діяли більш активно. В другій 45-хвилинці «Кроно-Карпати» вирівняли ситуацію на футбольному полі, досягши зрештою нічиєї.
«Тепловик» – «Снятин-Євромодуль» – 4:1 (Дзюбінський, 29, Нестерук, 67, 74-п., Гундяк, 79 – Д.Тимчук, 19). Попереджені: Калитка, Д.Гуменяк, Лесів – Шинкарик, Прокоп. Арбітр Дебенко. Юнаки – 2:2.
«Тепловику» довелося відігруватися. Остаточний перелом у грі настав лише в середині другого тайму, коли господарі впродовж 13 хвилин тричі вразили ворота супротивника.
«Пробій» – «Придністров'я» – 0:1 (Вікарюк, 4-п.). Нереалізований пенальті: Свірідов, 49 (Г). Попереджені: Гнатюк – Синишин, Федорчук. Вилучення: Войтків, 57 (Т). Арбітр Крашенінніков. Юнаки – 0:2.
«Гал-Вапно» – «Яспіль» – 3:1. Юнаки – 11:1.
Галичани перервали п’ятиматчеву переможну серію «Ясполя». Минула неділя взагалі стала невтішною для представників Городенківщини, оскільки «Пробій» не зумів зупинити конкурента ясенівців у боротьбі за «бронзу» – тлумацьке «Придністров’я». Хоч можливості для цього були: і пенальті в ворота суперників арбітр призначив, і гравця вилучив…
«Гвіздець» – «Сокіл» – 2:3 (Буджак, 33-п., Ясуник, 90-п. – Феденчук, 23-п., 37, 60). Попереджені: Ясуник, Вонс, Вікуловський – Федорко, Т.Качур, Білогубка. Арбітр Садловський. Юнаки – 3:1.
У воротах «Гвіздця» стояв нападник Василь Ясуник.
«Нафтовик» – «Бескид» – 4:0 (Гутник, 36, 72, Романишин, 52, Лаврінок, 66). Попереджені: Гутник – Капущак, Бадлюк. Арбітр Заровецький. Юнаки – 0:2.  «Газовик» – «Ніка-Динамо» – +:-.  «Прут» – «Прикарпаття-2» – +:-.

„Сокіл”               24    3     2     19     17-75    11
„Прикарпаття-2”   24    2      1     21     10-33  4(-3)
Бомбардири: Нестерук («Тепловик») – 26, Б.Павлюк («Придністров’я») – 19, Фірсов («Яспіль») – 15, Корнута («Пробій») – 12,  Р.Волошинович («Кроно-Карпати») – 10 голів.

„Карпати” Кол    24    14     1     9     45-27      43
В 25-му турі, 2 жовтня, зустрічаються: «Придністров'я» – «Яспіль», «Бескид» – «Пробій», «Снятин-Євромодуль» – «Нафтовик», «Сокіл» – «Тепловик», «Карпати» Коломия – «Прут», «Газовик» – «Гал-Вапно», «Прикарпаття-2» – «Гвіздець», «Ніка-Динамо» – «Кроно-Карпати».

2 ліга. 19 тур
"Сваричів" – "Карпати" Кути – +:- (юнаки – 2:1). "Славія" – "Гуцульщина" – 0:2 (1:4). "Карпати" Болехів – "Хутровик" Тисмениця – 1:3 (2:2). "Колос" – "Обертин" – 6:1 (0:1). "Микитинці" – «Дністер-Рітас» – -:+. Технічні дані матчів будуть подані у наступному числі «ЗК».