25262728293031

Головна » 2010 » Січень » 21 » Аншлаг у Калуші
09:49
Аншлаг у Калуші
Завершилося перше коло змагань у західноукраїнській хокейній лізі. Центральним поєдинком минулого уїк-енду був матч у Калуші, де зійшлися лідери – місцева «Олімпія» і непереможний до цього ХК «Луцьк». Навіть відкриття калуської арени не зібрало стільки вболівальників, як поєдинок фаворитів регіонального чемпіонату. Номінальна місткість споруди (майже 500 глядачів) була перевершена як мінімум вдвічі.

Доля матчу вирішилася в першому періоді, під час якого шайба тричі побувала в воротах лучан. Остаточний рахунок – 4:0 було встановлено у заключній 20-хвилинці. Від-так «олімпійці» по-тіснили «Луцьк» з першої сходинки турнірної таблиці. Водночас називати калушан переможцями першого кола ще рано, оскільки незіграним залишається матч між «Явором» та «Експресом». У разі перемоги за рахунок додаткових показників у лідери вийдуть «залізничники» (вони, нагадаємо, завдали єдиної поразки «Олімпії» – 6:2).
Разом з фінішем першого кола ЗУХЛ мала б завершитися боротьба у дивізіоні С чемпіонату України. Однак усі карти організаторам сплутав скандал з франківською «Ватрою». Розбіжність у регламентах змагань призвела до того, що франківці були зняті з регіональної першості, але залишилися в національному чемпіонаті, який проходить… в рамках тієї ж ЗУХЛ. Наразі рішення щодо незігранних «Ватрою» матчів не прийнято.
Цікаво, що й місця у першостях ЗУХЛ і України за рівної кількості очок рахують по-різному: в першому випадку – за результатами особистих зустрічей, в другому – за результатами овертаймів та різницею шайб у всіх матчах. Це, зокрема, може зіграти злий жарт з калушанами, які (якщо не брати до уваги «Ватру») поступаються у результативності лучанам.
Чемпіонат України і ЗУХЛ. 16-17 січня. «Експрес» – «Червоноград» – 11:1. ВІМ-«Беркут» – «Подоляни» – 2:2. «Олімпія» – «Луцьк» –  4:0. «Ротор» – «Еней» – 5:2.
„ВІМ-Беркут”     4     0    0     4     3-48     0
23-24 січня відбудуться стартові матчі другого кола. В суботу «Олімпія» зіграє у гостях проти хмельницького «Ротора», а в неділю прийме львівський «ВІМ-Беркут».