2627282930

Головна » 2010 » Квітень » 1 » Не покладаючись на долю
09:08
Не покладаючись на долю
Наступного дня після драматичного футзального протистояння «Урагану» з «Таймом» на ігровому майданчику коледжу фізвиховання закрутився ще один захоплюючий трилер – у матчі баскетбольної першості країни «Говерла» приймала БК «Київ».
Початок зустрічі не віщував господарям нічого доброго – свої перші очки вони закинули тільки на п’ятій хвилині. Однак у другій чверті «Говерлі» вдався потужний ривок (21:9) і на велику перерву вона пішла з шістьма очками переваги. «Гойдалки» тривали до останніх секунд матчу. За рахунку 67:65 Спаркс не реалізував два штрафні кидки і після атаки суперника франківці вже поступалися 67:68. Проте залишалося ще п’ять секунд, яких вистачило для результативної відповіді: перемогу господарям приніс білорус Кудрявцев.
Таким чином, не покладаючись на долю (себто результати виступів суперників), франківці самотужки вирішують завдання виходу у плей-офф. Більше того, підопічні Євгена Мурзіна можуть помріяти і про більш високу, аніж восьома, позицію. Наступним суперником «Говерли» завтра буде «Дніпро» (поч. о 13.00), яке випереджає прикарпатців лише на два очки (в заключних турах дніпряни зустрінуться з «Азотом» і «Ферро»).
Чемпіонат України. Суперліга. 27-28 березня. «Говерла» – «Київ» – 69:68 (Г: Спаркс – 22 очка, Фрейзер – 11+11 підбирань; К: Забірченко – 24). «Пульсар» – «Галичина» – 72:85. «Миколаїв» – «Ферро-ЗНТУ» – 70:111. «Дніпро» – «Одеса» – 88:78. «Кривбасбаскет» – «Азовмаш» – 79:75. «Хімік» – «Будівельник» – 76:80. 30 березня. «Ферро-ЗНТУ» – «Дніпро-Азот» – 92:69. «Одеса» – «Будівельник» – 68:71. «Галичина» – «Київ» – 79:81.