П`ятниця, 18.08.2017, 12:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Квітень » 19 » КУР’ЄР ФУТБОЛУ
09:45
КУР’ЄР ФУТБОЛУ
Стартує кубковий турнір
Сьогодні відбудуться матчі попереднього етапу (1/16 фіналу) розіграшу кубка Івано-Франківщини. Його учасниками стануть дев’ять клубів другої ліги, яким жереб обрав у суперники клуби першого дивізіону.
Отож, сьогодні зустрічаються: "Хутровик" – "Сокіл", "Черемош" – "Гуцульщина", "Карпати" Б – "Кроно-Карпати", "Обертин" – "Яспіль", "Карпати" К – "Прут", "Сваричів" – "Калуш", "Граніт" – "Тепловик", "Славія" – "Снятин", "Дністер-Рітас" – "Нафтовик".
З 1/8 фіналу розпочнуть виступи "Карпати" К, "Битків", "Карпати" Я, "Галичина-Вапно", "Газовик", "Придністров’я", "Пробій".

Календар першості області 2012 року (друга ліга)
Учасники змагань: "Граніт" Тлумач, "Обертин" Обертин, "Карпати" Болехів, "Сваричів" Сваричів, "Черемош" Верховина, "Хутровик" Тисмениця, "Славія" Отинія, "Карпати" Кути, «Дністер-Рітас» Побережжя.


1 тур. 22 квітня (неділя)
"Граніт" - "Обертин"
"Карпати" Б - "Сваричів"
"Черемош" - "Хутровик"
"Славія" - "Карпати" К
2 тур. 29 квітня (неділя)
"Хутровик" - "Славія"
"Сваричів" - "Черемош"
"Обертин" - "Карпати" Б
"Дністер-Рітас" - "Граніт"
3 тур. 6 травня (неділя)
"Карпати" Б - "Дністер-Рітас"
"Черемош" - "Обертин"
"Славія" - "Сваричів"
"Карпати" К - "Хутровик"
4 тур. 13 травня (неділя)
"Сваричів" - "Карпати" К
"Обертин" - "Славія"
"Дністер-Рітас" - "Черемош"
"Граніт" - "Карпати" Б
5 тур. 20 травня (неділя)
"Черемош" - "Граніт"
"Славія" - "Дністер-Рітас"
"Карпати" К- "Обертин"
"Хутровик" - "Сваричів"
1/8 фіналу. 24 травня (четвер) 
6 тур. 27 травня (неділя)
 "Обертин" - "Хутровик"
"Дністер-Рітас" - "Карпати" К
"Граніт" - "Славія"
"Карпати" Б - "Черемош"
7 тур. 3 червня (неділя)
"Славія" - "Карпати" Б
"Карпати" К- "Граніт"
"Хутровик" - "Дністер-Рітас"
"Сваричів" - "Обертин"
8 тур. 10 червня (неділя)
"Дністер-Рітас" - "Сваричів"
"Граніт" - "Хутровик"
"Карпати" Б - "Карпати" К
"Черемош" - "Славія"
9 тур. 17 червня (неділя)
"Карпати" К - "Черемош"
"Хутровик" - "Карпати" Б
"Сваричів" - "Граніт"
"Обертин" - "Дністер-Рітас"

Переглядів: 469 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]