Категорії розділу
[356]

Головна » Статті »

Стовідсотковий «Ураган»
Фаворити розділилися на пари: «Шахтар» і «Тайм» сперечаються за «золото», «Ураган» і «Енергія» – за «бронзу». Претенденти на третє місце зійшлися в суботу в Івано-Франківську. Така гра реклами не потребує. Глядачі йшли на неї щільними шеренгами.
На початку існування «Урагану» «Енергія» була для франківців своєрідним опікуном (обидва клуби представляють обленерго). Та після появи нашої команди в еліті «одноклубники» перетворилися на затятих опонентів, а їх матчі отримали статус «енергетичних дербі». «Ураганівці» доволі довго не могли відібрати очки у недавніх «вчителів». Зламати неприємну традицію вдалося лише цього року: в січні підопічні Сергія Гупаленка обіграли львівських «енергетиків» вдома – 6:3, а в травні досягли нічиї у Львові – 2:2.
За схожим сценарієм розпочалося суперництво команд і цього сезону. 12 вересня у Львові знову зафіксували нічию – 2:2, причому гості знову не втримали перевагу у два м’ячі. А через три місяці, 12 грудня «Ураган» відсвяткував другу поспіль домашню перемогу над львів’янами, і знову з перевагою у три голи – 5:2.
Такий результат став несподіванкою як для переможців, так і переможених. Це повний провал, – резюмував наставник «Енергії» Микола Сич. Його колега Сергій Гупаленко, зрозуміло, був задоволений діями своїх підопічних. Він виокремив авторів голів (їх було тільки двоє – Цвелих та Сімка) і голкіпера Корнєєва, який неодноразово рятував команду, зокрема парирував дабл-пенальті. «Сьогодні всі гравці виклалися на сто відсотків. З таким настроєм можна сміливо виходити і на матчі з лідерами – «Шахтарем» і «Таймом»», – сказав тренер.
Матчем з «Енергією» «ураганівці» вичерпали програму домашніх матчів чемпіонату у 2009 році. Два наступні поєдинки франківці проведуть на майданчиках суперників: 20-го – у Донецьку з «Шахтарем», 27-го – у Львові з «Кардиналом». Відтак 4 січня «Ураган» прийматиме харківських «за-лізничників».
Чемпіонат України. 12 тур. 6 грудня. «Контингент» – «Ураган» – 1:4 (Доманський, 24 – Цвелих, 5, 22, Кулик, 11, 15). 13 тур. 12 грудня. «Ураган» – «Енергія» – 5:2 (Цвелих, 9, 9, 33, Сімка, 14, 39 – Петрушин, 31, Ільницький, 39). Вил.: Романов, 32 (Е). ТВД – «Шахтар» – 1:6. «Єнакієвець» – «Севастополь» – 4:4. ЛТК – «Тайм» – 0:3. «Локомотив» – «Моноліт» – 5:3. «Кардинал» – «Контингент» – 6:2.
„Контингент”     12     0      0     12     20-47     0
Вчора «Ураган» на власному майданчику провів перший з двох матчів 1/8 фіналу розіграшу Кубка України проти львівського «Динамо» (1 ліга). Матч-відповідь відбудеться 23 грудня у Львові.
Категорія: | Додав: bond (17.12.2009)
Переглядів: 659 | Рейтинг: 0.0/0