Категорії розділу
[356]

Головна » Статті »

Рідіють лави «Урагану»
Гості «нашкребли» на гру лише 10 футболістів: у лазареті команди й далі перебувають Паршиков і Піддубний, а Сімка відбуває дискваліфікацію. Львів’яни сповна скористалися кадровими проблемами супротивника – вже до перерви табло висвітлювало той результат, що був зафіксований в Івано-Франківську – 3:0 на користь ТВД.
Щоб якось порятувати ситуацію, підопічні Сергія Гупаленка з 32-ї хвилини стали міняти воротаря на польового гравця. Та неодноразово випробуваний тактичний хід цього разу успіху не приніс. Навпаки, у незахищені ворота франківці отримали ще три голи. Поразка відкинула «Ураган» на четвертий рядок турнірної таблиці.
Тим часом ситуація для нашої команди ще більш ускладнилася. У лазарет команди потрапили нові футболісти. Відтак на домашній поєдинок з севастопольським ПФС (субота, поч. о 16.30) «Ураган» може вийти у ще більш урізаному складі.
Чемпіонат України. Вища ліга. 19 тур. 27-28 лютого. ТВД – «Ураган» – 7:3 (Сільченко, 6, 24, 33, Кордоба, 22, Ткачук, 28, 36, Вахула, 36 – Валенко, 25, 34, 38). «Моноліт» – «Шахтар» – 1:3. «Севастополь» – «Енергія» – 3:4. «Єнакієвець» – «Кардинал» – 3:2. ЛТК – «Локомотив» – 2:1. «Тайм» – «Контингент» – 10:0.