Користувачів: 0
Головна » 2010 » Березень » 25 » «Золото» – у ПТД, кубок – у «Баварії»
09:09
«Золото» – у ПТД, кубок – у «Баварії»
Підходить до завершення чемпіонат Івано-Франківщини з футзалу. Програму змагань вже вичерпали команди першої ліги, у другій – залишився один тур, у вищій – один матч.
Чемпіоном області вдруге поспіль стали футболісти Прикарпатського торгового дому (до цього вони тричі фінішували другими), «срібло» дісталося «Зорям Карпат» з Микуличина, а от хто буде третім вирішувалося вчора у поєдинку «Ельдорадо» і КФВ.

У першому дивізіоні перемогла «Баварія-РП». Вона ж здобула кубок області, обігравши у фіналі чинного чемпіона – 5:2. Втім, у ПТД є шанс на реабілітацію – наступного тижня відбудеться матч за суперкубок. А ще – перехідні поєдинки між командами різних ліг.
КЕП    12    0    1     11     7-49     1
Бомбардири: Ткачук ("Сокіл”) – 16, Веретко (ПТД) – 13, Уграк ("Ельдорадо”) – 9, Конкольняк (ІФКФВ) – 8 голів.
С.В.Я.     16     1      0     15     25-90     3
Бомбардири: Палійчук ("Епіцентр К) – 24, Ткачук ("Сокіл-2”) і Конкольняк ("Баварія РП”) – по 22, Шайбан ("Лоцман”) – 19.
„СофтСерв”     24     0      1     23     69-243     1
Бомбардири: Гуменяк ("Зортекс”) – 83, Грабовський ("Брескул”) – 61, Цимбалістий (ДПА) – 56.

«Прикарпаття» дісталося фіналу
Фінішував І етап змагань у західній зоні другої футзальної ліги. В сезоні-2009/10 вона складалася з семи команд, серед яких – «Ураган-2» з обласного центру та коломийське «Прикарпаття». У попередні роки в турнірі також змагалася городенківська «Освіта», і не без успіху. Та цього разу городенківці на старт не вийшли.
За підсумками першого етапу сформувався квартет фіналістів. До нього увійшли «Поділля-Університет» Хмельницький (26 очок), «Банкір-ТНЕУ» Тернопіль (23), «Марспирт» Чортків (20) і «Прикарпаття» (18). «Ураган-2» здобув 15 пунктів, ужгородська «Русь» – 14, ДЮСШ-4 з Рівного – 4. Для цього тріо сезон уже завершився.
Боротьбу за нагороди фіналісти розпочнуть з урахуванням т. зв. золотих очок. Матчі пройдуть у два кола.
Переглядів: 1102 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0