Користувачів: 0
Головна » 2011 » Лютий » 10 » Зимові старти прикарпатців
09:47
Зимові старти прикарпатців
У турецькому Ерзурумі завершилася 25 Всесвітня зимова універсіада. В складі збірної України, котра посіла третє загальнокомандне місце, виступав дует прикарпатців у складі гірськолижниці Богдани Мацьоцької і двоборця Олексія Хомина.

Прикарпатці фінішували далеко від п’єдесталу. Втім на медалі від них ми і не очікували, адже у згаданих вище дисциплінах українці аж ніяк не є фаворитами. Тим паче, слід відзначити виступ Мацьоцької.  20-річна косівчанка дісталася фінішу у всіх чотирьох видах програми. В двох із них (суперкомбінації і слаломі) спортсменка фінішувала у межах чільної двадцятки – 19 і 17 місця відповідно з-поміж майже 80 учасників.
Щодо Хомина, то він прийшов на фініш 23-м (всього стартувало 30 спортсменів).
Решта прикарпатців особливих здобутків на останніх стартах сезону не досягли. Фристайлістка Надія Діденко, а також стрибуни з трампліна Володимир Бощук і Олександр Лазарович не зуміли здолати сито кваліфікацій на турнірах у США та Європі.
Нині провідні спортсмени готуються до чемпіонатів світу у своїх дисциплінах.
Переглядів: 829 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0