Вівторок, 26.09.2017, 23:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Червень » 20 » Запитуйте–відповідаємо
09:21
Запитуйте–відповідаємо
На запитання читачів відповідає директор КП «Єдиний розрахунковий центр»  Вадим  Войтик.

— У нас біля будинку росте дерево. Не лише в мене, але і в сусідів складається враження, що та липа от-от впаде. До кого звернутись з цього
питання?

— Видалення зелених насаджень здійснюється у разі:
• знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів;
• ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах населеного пункту;
• відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами;
• проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережі;
• досягнення деревом вікової межі;
• провадження господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та кущів;
• будівництва об’єкта архітектури на підставі документів, визначених частиною першою статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
• ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.
Юридична або фізична особа звертається до виконавчого комітету (заява пишеться в департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку). За результатами обстежень чи звернень громадян відповідні заяви надсилає в департамент комунгоспу і ЄРЦ.
Комісія з обстеження зелених насаджень в п’ятиденний строк складає акт обстеження насаджень, що підлягають видаленню. У разі знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев комісія протягом п’яти робочих днів з’ясовує причину набуття деревами такого стану, про яку зазначається в складеному комісією акті. Після складання акта виконавчим комітетом видається ордер на видалення.
Видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості.
– Чи нараховується якась плата за зрізання дерева? Воно ніби і не сухе, але закриває нашій квартирі сонце?
– На загальних підставах комісія виконавчого комітету видає ордер на видалення дерев за умови оплати відновної вартості зелених насаджень. У перелічених вище випадках, коли потреба у видаленні зелених насаджень доведена, сплата відновної вартості не проводиться.
Таким чином, якщо факт порушення світлового режиму житлового приміщення буде встановлений комісійно, дерева зріжуть безкоштовно.

Запитання  до керівництва ЄРЦ
надсилайте за адресою:  76000,  м. Івано-Франківськ,  вул. Грюнвальдська, 6, редакція газети  «Західний кур’єр».
Переглядів: 312 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]