293031

Головна » 2010 » Березень » 25 » Втримати б синицю…
08:29
Втримати б синицю…
Минулої суботи івано-франківський «Ураган» здобув одну з найлегших перемог у сезоні. Суперники з «Севастополя» стримували атаки господарів лише до 18-ї хвилини, а потім пропустили п’ять «сухих» м’ячів. Звитяга над кримчанами дозволила підопічним Сергія Гупаленка повернутися на третю сходинку турнірної таблиці.

Франківці й далі грають без травмованих Паршикова і Піддубного, повернення котрих у стрій затягується. Натомість суботнім матчем завершилася дискваліфікація Сімки. Він зможе зіграти у наступному турі проти львівського «Тайму» (у гостях). На рахунку беззаперечного лідера чемпіонату 18 перемог у 19-ти зустрічах. Єдиний раз «таймівці» спіткнулися ще в 6-му турі – нічия в Донецьку з «Шахтарем» (2:2). Тим часом головний конкурент «ураганівців» в боротьбі за «бронзу» – львівська «Енергія» вийде на майданчик харківського «Моноліта».
Щодо боротьби за нагороди змагань цікаву думку висловив наставник «Севастополя» Сергій Ожегов, який тривалий час працював в Івано-Франківську. Він вважає, що «Урагану» взагалі варто замахнутися на другу позицію. Її нині посідає «Шахтар», однак після кадрових втрат донеччани вже не є настільки грізним суперником. «Повірте, – переконував Ожегов, – «Ураган» сьогодні виглядає краще за гірників. А до фінішу змагань ще 13 турів…» Водночас спрогнозувати, чим завершиться боротьба за п’єдестал кримчанин не наважився.
З одного боку, Ожегов безперечно має рацію, з іншого… У трьох матчах, що залишилися до фінішу першого етапу, «Ураган» двічі зустрінеться з «Таймом», ще одного – «Монолітом». Натомість на «Енергію» чекають «Моноліт» (двічі) і «Контингент». Відчуйте різницю…
Чемпіонат України. 20 тур. 6-9 березня. «Ураган» – «Севастополь» – 5:0 (Цвєлих, 18, 34, 36, Кулик, 20, 27). «Локомотив» – «Єнакієвець» – 1:1. «Кардинал» – ТВД – 0:1. «Енергія» – «Тайм» – 2:3. «Контингент» – «Моноліт» – 2:2. ТВД – ЛТК – 6:2. Матч «Єнакієвець» – «Шахтар» відбувся вчора.