282930

Головна » 2010 » Червень » 3 » Все тільки розпочинається
15:42
Все тільки розпочинається
Висліду недільних матчів обласного чемпіонату вболівальники очікували з особливим нетерпінням. Ще б пак, календар звів докупи лідерів: в Яремчі місцеві «Карпати» приймали «Тепловик», а «Карпати» з Печеніжина мірялися силою з «Бескидом».

І «Тепловик», і «Бескид» до цього не програвали, підписавши по одній мировій (надвірнянці не зуміли вдома перемогти «Прикарпаття-2», а «тепловики» залишили очки в Лисці). Та цього разу лідери синхронно програли. В Яремчі господарі ще до перерви забезпечили собі комфортну перевагу у три голи. Гості забили м’яч у відповідь на 81-й хвилині.
У Печеніжині боротьба була більш затятою. Перемогу господарям приніс новачок колективу Андрій Білик, відомий за виступами у долинському «Нафтовику» та івано-франківському «Спартаку».
Єдиною командою, яка продовжує йти чемпіонатом без поразок, залишається ФК «Снятин» – три перемоги і чотири нічиї. У звітному турі підопічні Василя Блясецького мінімально здолали у гостях долинський «Нафтовик».
Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. Матч 5 туру. 27 травня. «Карпати» П – «Ніка-Динамо» – 2:1 (юнаки – 0:3). 7 тур. 30 травня. "Галичина-Енергетик-2” – "Газовик” – 3:1 (юнаки – 1:1). "Карпати” П – "Бескид” – 2:1 (3:1). "Юніор” – "Придністров’я” – 3:0 (2:1). "Карпати” Я – "Тепловик” – 3:1 (2:3). "Нафтовик” – "Снятин-Євромодуль” – 0:1 (2:1). "Яспіль” – "Сокіл” – 3:1 (0:0).
Вчора у перенесеному матчі зустрічалися "Калуш” і "Прикарпаття-2”.
„Ніка-Динамо”     4    1    3-10    9    7-3    10
Цієї неділі зустрічаються: «Снятин-Євромодуль» – «Яспіль», «Тепловик» – «Нафтовик», «Придністров’я» – «Пробій», «Бескид» – «Юніор», «Газовик» – «Карпати» П, ФК «Калуш» – «Галичина-Енергетик-2», «Прикарпаття-2» – «Сокіл». Матч «Ніка-Динамо» – «Карпати» Я перенесено.
Сьогодні у перенесеному мачі "Пробій” прийматиме "Ніку-Динамо”.
* * *
У другому дивізіоні продовжує трощити своїх суперників «Колос» з П’ядиків. Цього разу дісталося кутським «Карпатам» – 6:1. Цікаво, що після першої половини гри рахунок був нічийним (1:1). Розсипалися гості після перерви, коли опинилися у меншості (у «Карпат» було вилучено два гравці, у «Колоса» – один). В наступному турі П’ядики будуть гостями делятинського «Прута», який на старті сезону зберіг свої ворота «сухими». Чи найде коса на камінь?
Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 6 тур. 30 травня. Рожнів – Заболотів – 4:4 (юнаки – 1:1). Болехів – Брошнів – 2:5 (0:1). Обертин – Сваричів – 1:2 (1:0). П’ядики – Кути – 6:1 (2:1). Верховина – Косів – 1:3 (3:1). Матч ДЮСШ-3 – Делятин відбувся вчора.
Болехів    5    0    3-16    10    16-5    10
В 7-му турі зустрічаються: Косів – Рожнів, Кути – Верховина, Делятин – П’ядики, Брошнів – Обертин, Заболотів – Болехів. Матч Сваричів – ДЮСШ-3 відбудеться 7 липня.
Переглядів: 1014 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0