31

Головна » 2011 » Січень » 20 » Ведмеді програли тиграм
09:41
Ведмеді програли тиграм
Стартові матчі розіграшу Кубка Суперліги стали для «Говерли» останніми у турнірі. Франківці двічі поступилися одному з лідерів регулярної першості – БК «Донецьк».

Після поразки у домашній зустрічі з різницею у сім очок мало хто вірив, що «ведмеді» здатні відродити інтригу у двобої (матч-відповідь приймав Маріуполь). Проте «Говерлі»  вистачило восьми хвилин, щоб не тільки відіграти надану супернику фору, але й вийти вперед.
Перша чверть завершилася з рахунком 17:9 на користь гостей. У другій перевага франківців взагалі сягала 18-19 пунктів, а на велику перерву суперники пішли за рахунку 26:41.
В роздягальні, однак, донецькі «тигри» зуміли оговтатися і з початком другої половини зустрічі стали швидкими темпами наближатися до суперника. Востаннє сприятливі для франківців цифри «горіли» на табло на 29-й хвилині. Остаточна перемога знову була за представником Донбасу.
Відзначимо, що в матчах з донеччанами дебютував новачок «Говерли» Річард Джетер. Наразі йогу гру важко назвати феєричною. Тож зачекаємо… До речі, днями в Україну повернувся добре знайомий нам Патрік Спаркс. Відтепер він захищатиме кольори «Одеси».
Чемпіонат України. Суперліга. 12-16 січня. «Будівельник» – «Ферро-ЗНТУ» – 83:67. «Хімік» – «Галичина» – 92:79. «Одеса» – «Галичина» – 76:69. «Дніпро-Азот» – «Київ» – 89:66.
Кубок Суперліги. Чвертьфінали. 14-18 січня. «Говерла» – «Донецьк» – 67:74 і 66:70. «Азовмаш» – «Кривбасбаскет» – 92:82 і 87:64. «Ферро-ЗНТУ» – МБК «Миколаїв» – 85:76 і 75:83. «Дніпро» – «Будівельник» – 89:61 і 90:45 (кияни грали дублем).