Головна » 2010 » Жовтень » 14 » «Вечірній Івано-Франківськ-2010»
09:56
«Вечірній Івано-Франківськ-2010»
Депутат міськради Василь Кричун вміє перемагати

8-9 жовтня за підтримки міського голови обласного центру Віктора Анушкевичуса відбулися вже 14-ті за ліком міжнародні змагання скороходів Кубок «Вечірній Івано-Франківськ», в рамках якого традиційно розіграли медалі чемпіонату України зі спортивної ходьби на 50 км.

Варто зауважити, що після кількарічної перерви трасу перегонів з вулиць Мельника-Сахарова повернули в історичний центр міста. Спортсмени стартували на пощі Міцкевича, а більшу частину дистанції долали вулицею Грушевського.
Участь у змаганнях взяли спортсмени з Польщі, Сербії, Білорусії, Молдови та 16 областей України. Всього було розіграно 13 комплектів нагород на дистанціях 2, 3, 5, 10, 20 і 50 км (залежно від віку спортсменів). До речі, наймолодшому учаснику турніру – вихованці обласної ДЮСШ Ользі Язловецькій виповнилося лише 7 років, а найстаршому – Йосифу Ковальчуку з молдовського міста Бендери – 82!
Втім, серед ветеранів переміг не він, а 63-річний депутат Івано-Франківської міськради Василь Кричун. Господарі стали найсильнішими ще в двох номінаціях: на дистанції 2 км  серед юнаків першим на фініш прийшов Олексій Соловій, а 3 км серед дівчат найшвидше подолала Наталія Пчелінцева (обоє – ОДЮСШ). Щодо марафонської дистанції, то тут найкращий час продемонстрував лідер національної збірної Сергій Будза з Київщини. Представники столичного регіону перемогли у командній першості, друге місце у львів’ян, третє – у волинян.
Переглядів: 1019 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0