28

Головна » 2011 » Лютий » 17 » «Ураган» – лідер!
15:15
«Ураган» – лідер!
Вівторкові матчі чемпіонату країни, здавалося, не віщували сенсацій. Та знову втратив очки харківський «Локомотив», який не зумів обіграти ЛТК. Відтак лідером змагань став «Ураган».

Франківці без особливих проблем переграли севастопольський ПФС. Споглядаючи за перебігом першого тайму (6:2 на користь господарів), складалося враження, що суперники вирішили перевершити власний голевий рекорд, встановлений у матчі першого кола. Його, нагадаємо, «Ураган» виграв з рахунком 11:3. Однак по перерві глядачі побачили лише один гол. Він влетів у ворота господарів.
Наступний тур чемпіонату відбудеться 4 березня. «Ураган» гратиме на майданчику одного з конкурентів – «Єнакієвця». В програмі підготовки до цієї зустрічі франківці запланували два спаринги з львівським ТВД. Вони відбудуться 24 і 26 лютого. Перший – у Львові, другий – в Івано-Франківську в оновленому спорткомплексі технічного університету.
В складі ураганівців не буде Чепорнюка, Шотурми, Біро Жаде і Сержао, які у складі своїх збірних виборюватимуть путівки на футзальне Євро-2012 (25-28 лютого).
Чемпіонат України. 16 тур. 15 лютого. «Ураган» – ПФС – 6:3 (Кіндратів, 4, Ренатіньо, 8, Сержао, 11, 11, 13, Павлюк, 13 – Мельник, 6, Кольцун, 6, Свірідов, 29). «Енергія-Тайм» – «Моноліт» – 5:0. «Локомотив» – ЛТК – 1:1. ТВД – «Шахтар» – +:-.
ЛТК    13     1       1     11     19-42     4
2 ліга. 9 тур. 12-13 лютого. "Ураган-2-КФВ" – ФК "Товтри" Козлів – 4:2. "Верест-Інапік" Дунаївці – "МарСпирт" Чортків – 4:4. Матч "Спортлідер" Хмельницький – МФК "Городенка" не відбувся. Гості не зуміли дістатися місця проведення гри через важкі погодні умови. Дубль «Урагана» завдав першої поразки лідеру.
Становище команд: «Товтри» – 19 очок (8 матчів), «Спортлідер+» – 13 (6), «Городенка» – 13 (7), «Ураган-2-КФВ» – 12 (7), «МарСпирт» – 10 (7), ДЮСШ-4 Рівне – 4 (7), «Верест-Інапік» – 1 (8).
Переглядів: 871 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0