Головна » 2011 » Січень » 20 » «Ураган» – четвертий чи перший?
09:55
«Ураган» – четвертий чи перший?
Дивні ігри керівників міні-футбольної Асоціації

Черговий тур футзального чемпіонату країни, який пройшов без участі «Урагана», приніс чимало цікавого. Зокрема, він визначив долю львівського «Тайму»…
Чинний чемпіон країни знову не вийшов на майданчик. Після неявки на гостьову гру з харківським «Локомотивом» «таймівці» не спромоглися провести домашній матч з ТВД. На сайті Асоціації міні-футболу України інформація про відміну львівського дербі з’явилася заздалегідь. Причиною була названа...

недоукомплектованість «Тайму»!? Цікаво, а скільки турів, на думку АМФУ, може пропустити «недоукомплектована» команда, яка востаннє виходила на майданчик ще на початку грудня?
Втім, в понеділок Асоціація таки сповістила про припинення «Таймом» виступів в чемпіонаті. Водночас столичні функціонери жодним словом не обмовилися про долю вже зіграних львів’янами поєдинків. За регламентом, оскільки «Тайм» не провів половини ігор першого етапу, результати його матчів мали б бути анульовані. А отже «Ураган» вже зараз був би лідером чемпіонату.
Проте АМФУ не поспішає знімати очки з суперників франківців. Очевидно, торішня історія із заміною в фінальному квартеті львівського ТВД на «Єнакієвець», що відсудив свої права у вищих футбольних інстанціях, нічого керманичів вітчизняного футзалу не навчила. Вони, схоже, й надалі трактуватимуть закони на свій розсуд. «Ураганівці» з таким станом справ миритися не будуть. Наразі вони чекають офіційної інформації від АМФУ. Ми тим часом разом з поточною турніркою подаємо ще одну, без «Тайму». Саме вона мала б слугувати за орієнтир після «відставки» чинного чемпіона.
В 15-му турі першої поразки в чемпіонаті зазнав харківський «Локомотив». Залізничники поступилися «Шахтареві». До цього вони втрачали очки лише в поєдинках з ТВД (1:1 вдома) і «Енергією» (4:4 у гостях). Перемога гірників ще більше загострила ситуацію в турнірній таблиці. Боротьба за більш вигідні позиції на старті серії плей-офф продовжиться 12 лютого. В цей день «Ураган» прийматиме севастопольський ПФС.
Чемпіонат України. Вища ліга. 15 тур. 14-18 січня. «Енергія-Тайм» –  ПФС – 3:0. ЛТК – «Єнакієвець» – 0:2. «Шахтар» – «Локомотив» – 2:0. «Моноліт» – «Кардинал-Рівне» – 4:3.Матч «Тайм» – ТВД не відбувся. «Ураган» був вільним від гри.
ПФС     12    1     0     11     23-59     3
Національна збірна України, в складі якої перебуває тріо ураганівців – Ципун, Чепорнюк і Шотурма, цими днями гостює в Польщі. Позавчора «жовто-сині» обіграли місцеву «кадру» – 4:1 (один з голів забив Шотурма). Повторний поєдинок відбувся вчора.
Переглядів: 871 | Додав: bond | Рейтинг: 0.0/0