Головна » 2010 » Листопад » 4 » У “Локомотив” не сіли
09:27
У “Локомотив” не сіли
"Ураган” зазнав першої домашньої поразки

Попри очікування, івано-франківський «Ураган» не став першою командою в сезоні, котра зуміє відібрати очки у лідера змагань – харківського «Локомотива». Цієї неділі прикарпатці поступилися слобожанцям «на сухо».

Кадрова дилема франківців – кого лишити поза грою (з появою бразильців місця у складі на всіх не вистачає), несподівано розв’язалася сама собою. На тренуванні травмувався Сімка, котрий і став «зайвим». Водночас це розбило одну з награних четвірок команди, що позначилося на діях «ураганівців». Господарі так і не змогли реалізувати жодного з своїх шансів. Натомість «залізничники» по перерві тричі досягли бажаного. 0:3 – несподіваний результат.
Завтра «Ураган» вирушає у гості до львівського «Тайму». Засидівшись на старті, чинний чемпіон країни поволі надоложує втрачене. Прихильники команди також очікують на жеребкування стартового раунду Кубка України, що має відбутися 9 листопада (матчі будуть зіграні 20-го).
Чемпіонат України. Вища ліга. 8 тур. 30-31 жовтня. «Ураган» – «Локомотив» – 0:3 (Д.Сорокін, 27, Одєгов, 34, О.Сорокін, 38). ТВД – «Єнакієвець» – 2:4. «Енергія» – ЛТК – 5:1. ПФС – «Шахтар» – 3:5. «Моноліт» – «Тайм» – 2:5.