Головна » 2014 » Серпень » 28 » СПОРТ
09:31
СПОРТ

Дербі на користь новачка
У День Незалежності традиційно відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Івано-Франківщини з футболу. У ньому зійшлися два представники Рожнятівщини – «Кроно-Карпати» з Брошнева-Осади і ФК «Перегінське», новачок обласних змагань.
Варто зауважити, що дербі у вирішальному матчі кубка області є доволі рідкісним явищем. За останні шість десятиліть подібне трапилося лише одного разу! У 2001 році в боротьбі за трофей зійшлися два представники Коломийщини – «Дельта» з Гвіздця і ФК «Королівка».
Варто зауважити, що брошнівчани у своїй історії двічі діставалися фіналів кубка і двічі його здобували. Було це, правда, ще півстоліття тому – у 1964 та 1965 роках місцеві «Карпати» почергово обіграли «Нафтовик» з Надвірної та калуський «Хімік». Забігаючи наперед, відзначимо, що продовжити переможну серію їм не вдалося.
Вже на другій хвилині новоспечений перегінчанин Микола Лазорик відкрив рахунок у матчі. А перед самою перервою Віктор Данищук його подвоїв. Лідер чемпіонату зумів відіграти один гол, коли до фінального свистка залишалися лічені хвилини. Перевести гру в овер-тайм гравцям «Кроно-Карпат» не вдалося…
Отож, гравці ФК «Перегінське» повезли додому черговий трофей. Нагадаємо, минулої осені вони стали переможцями обласного Кубка чемпіонів міст і районів. У футбольній біографії цього містечка були також два титули найсильнішої команди краю: у 1962 році його здобули гравці ЛК «Осмолода», а в сезоні-1992/93 – «Лімниця».
Кубок Івано-Франківщини. Фінал. 24 серпня. Стадіон «Рух». ФК «Перегінське» - «Кроно-Карпати» - 2:1 (Лазорик, 2, Данищук, 45+2 – Р. Романишин, 85).